1 000 Ft
2,70 EUR, 2,94 USD
Dr. Kalmár Gusztáv: Küzdelmek a fehér halál országában II. Budapest, 1932, Szent István-Társulat. Kiadói egészvászon kötés. Számos képpel és térképpel illusztrálva. A borítója foltos, kopott.