Könyvek: Történelem

Tételek száma: 104

Kállay Ferenc: A pogány magyarok vallása. Bp., 1861, Lauffer és Stolp. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, az első három lap kijár, intézményi bélyegzővel.
13921.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
13922.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
13923.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Pethő Sándor: Világostól Trianonig. A mai Magyarország kialakulásának története. A földrajzi részt írta Fodor Ferenc. Budapest, 1925, Enciklopédia Rt., VIII+324+4 p. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóval. Jó állapotban.
13924.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Beöthy Ákos: A magyar államiság fejlődése, küzdelmei I-III. Politikai tanulmány. Bp., 1906, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Korabeli átkötött félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, kissé kopottas gerinccel, a II. kötet gerincén kisebb sérüléssel, intézményi bélyegzővel, márványozott lapélekkel, de egyébként jó állapotban.
13925.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
13926.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
13927.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Mitológiai enciklopédia I-II. Szerk.: Sz. A. Tokarev. Budapest, 1988, Gondolat. Kiadói egészvászon, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
13928.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Revíziós gyűjtemény, kiadja az Erdélyi Férfiak Egyesülete 1933 (A korszerű nemzeti eszme, A területi revízió jogi alapjai, Erdély és a revízió, Felsőmagyarország és a revízió, A revízió és Délmagyarország, A revízió és a horvátság, A revízió és Franciaország, A revízió és a szlovákok, A revízió útja, ) 9 db füzet felvágatlan lapokkal, eredeti vászonborítású gyűjtőtokban
13929.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
J. F. Horrabin: Európa történetének térképe. A II.ik századtól a XX-ik századig. Fordította: Tamás Aladár. Budapest, 1936, Faust Imre Könyvkiadó,159 p. Kiadói papírkötés, a borítója és a gerince viseltes, szakadt, a könyvben tollas aláhúzásokkal.
13930.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Cion Bölcseinek Jegyzőkönyve. H.n., é.n., k.n. Kiadói papírkötésben. Jó állapotban.
13931.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1848 A szabadságharc története levelekben, ahogyan a kortársak látták. Összegyűjtötte és elősval elláta Deák Imre. Bp., (1943), Sirály Könyvkiadó. Átkötött modern aranyozott műbőr kötés, az utolsó lapon javítás nyomaival, de egyébként jó állapotban.
13932.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft