Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 27

14438.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Fables de La Fontaine Illustrations par Grandville. Paris, é.n., Libraire Garnier Féres. Kiadói aranyozott, bordázott gerincű félbőr kötés, kissé sérült, kopottas gerinccel, kopottas borítóval. gazdag szövegközti és a fejezetek eljén egészoldalas illusztrációkkal, felül aranyozott lapélekkel, ex-libris-szel, francia nyelven. / Half-leather binding, the spince is little bit damaged, the cover is little bit worn, in french language.
14439.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Slovar russkogo jazika. Főszerk.: Evgeneva, A. P. 2. kiad. 1-4. köt. Moszkva, 1981-1984, Russkiy jazik - Akademiya Nauk SSSR Institut Russkogo Jazika. Az orosz nyelv akadémiai szótára. Vászonkötésben, jó állapotban. + Ozhegov, S. I.: Slovar russkogo jazika. 4. kiad. Moszkva, 1982, Russkiy jazik. Vászonkötésben, jó állapotban. /  Two Russian-Russian dictionaries: the Academic dictionary in four volumes (2nd ed.) and Ozhegovs Russian dictionary (4th ed.), see details above. Cloth binding, in good condition.
14440.

Slovar' russkogo jazika. Főszerk.: Evgen'eva, A. P. 2. kiad. 1-4. köt. Moszkva, 1981-1984, Russkiy jazik - Akademiya Nauk SSSR Institut Russkogo Jazika. Az orosz nyelv akadémiai szótára. Vászonkötésben, jó állapotban. + Ozhegov, S. I.: Slovar' russkogo jazika. 4. kiad. Moszkva, 1982, Russkiy jazik. Vászonkötésben, jó állapotban. / Two Russian-Russian dictionaries: the Academic dictionary in four volumes (2nd ed.) and Ozhegov's Russian dictionary (4th ed.), see details above. Cloth binding, in good condition.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Dal, Vladimir: Tolkoviy slovar zhivogo velikorusskogo jazika. 1-4. köt. Moszkva, 1956, Gosudarstvennoye izdatelstvo inostrannix i natsionalnih slovarey. Az élő nagyorosz nyelv értelmező szótára. Az 1880-1882. évi kiadás 1956. évi reprintje! Díszes vászonkötésben, a második kötet újrakötve, jó állapotban. /  Dahls Explanatory Dictionary of the Living Great Russian Language, 1956 reprint of the 1880-1882 edition. Cloth binding, the binding of the second volume was rebound later, in good condition.
14441.

Dal', Vladimir: Tolkoviy slovar' zhivogo velikorusskogo jazika. 1-4. köt. Moszkva, 1956, Gosudarstvennoye izdatel'stvo inostrannix i natsional'nih slovarey. Az élő nagyorosz nyelv értelmező szótára. Az 1880-1882. évi kiadás 1956. évi reprintje! Díszes vászonkötésben, a második kötet újrakötve, jó állapotban. / Dahl's Explanatory Dictionary of the Living Great Russian Language, 1956 reprint of the 1880-1882 edition. Cloth binding, the binding of the second volume was rebound later, in good condition.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Vegyes orosz szakszótár tétel, érdekes darabokkal: Ageyenko, F. L. - Zarva, M. V.: Slovar udareniy dlya rabotnikov radio i televideniya. Moszkva, 1984, Russkiy jazik. Hangsúlyszótár rádiós és televíziós dolgozók számára.; Ahmanova, O. S.: Slovar lingvisticheskih terminov. Moszkva, 1969, a Szovjet Enciklopédia Kiadója. Nyelvészeti fogalmak szótára. Vászonkötésben, jó állapotban.; Alekszejev, D. I. - Gozman, I. G. - Saharov, G. V.: Slovar sokrashcheniy russkogo jazika. Moszkva, 1983, Russkiy jazik. Orosz rövidítésszótár.; Orfograficheskiy slovar russkogo jazika. Szerk.: Barhudarova, S. G. et al. Moszkva, 1967, a Szovjet Enciklopédia Kiadója. Orosz helyesírási szótár.; Zhukov, V. P.: Slovar russkih poslovits i pogovorok. Moszkva, 1966, a Szovjet Enciklopédia Kiadója. Orosz szólások és mondások szótára.; Breslav, S. L.: Poslovitsi i pogovorki. Moszkva, 1968, Lenizdat. Orosz szólás- és közmondásszótár.; Valamint három orosz idegennyelvi szótár: Milanova, D.: Svensk-rysk fickordbok / Karmanniy shvedsko-russkiy slovar. Moszkva, 1964, a Szovjet Enciklopédia Kiadója. Svéd-orosz zsebszótár..; Wallenius, A.: Rysk-svensk fickordbok. / Karmanniy russko-shvedskiy slovar. Moszkva, 1965, a Szovjet Enciklopédia Kiadója. Orosz-svéd zsebszótár.; Chlabicz, Józef: Russko-polskiy i polsko-russkiy slovar-minimum / Słownik minimum rosyjsko-polski i polsko-rosyjski. Varsó, 1974, Wiedza Powszechna. Orosz-lengyel, lengyel-orosz kisméretű zsebszótár. Példányonként eltérő kötésben, jó állapotban, összesen 9 db. /  Various Russian specialized dictionaries with some interesting pieces, also includes a few Russian/Other language dictionaries, see the full list above. Various bindings, in good condition, 9 pieces in total.
14442.

Vegyes orosz szakszótár tétel, érdekes darabokkal: Ageyenko, F. L. - Zarva, M. V.: Slovar' udareniy dlya rabotnikov radio i televideniya. Moszkva, 1984, Russkiy jazik. Hangsúlyszótár rádiós és televíziós dolgozók számára.; Ahmanova, O. S.: Slovar' lingvisticheskih terminov. Moszkva, 1969, a Szovjet Enciklopédia Kiadója. Nyelvészeti fogalmak szótára. Vászonkötésben, jó állapotban.; Alekszejev, D. I. - Gozman, I. G. - Saharov, G. V.: Slovar' sokrashcheniy russkogo jazika. Moszkva, 1983, Russkiy jazik. Orosz rövidítésszótár.; Orfograficheskiy slovar' russkogo jazika. Szerk.: Barhudarova, S. G. et al. Moszkva, 1967, a Szovjet Enciklopédia Kiadója. Orosz helyesírási szótár.; Zhukov, V. P.: Slovar' russkih poslovits i pogovorok. Moszkva, 1966, a Szovjet Enciklopédia Kiadója. Orosz szólások és mondások szótára.; Breslav, S. L.: Poslovitsi i pogovorki. Moszkva, 1968, Lenizdat. Orosz szólás- és közmondásszótár.; Valamint három orosz idegennyelvi szótár: Milanova, D.: Svensk-rysk fickordbok / Karmanniy shvedsko-russkiy slovar'. Moszkva, 1964, a Szovjet Enciklopédia Kiadója. Svéd-orosz zsebszótár..; Wallenius, A.: Rysk-svensk fickordbok. / Karmanniy russko-shvedskiy slovar'. Moszkva, 1965, a Szovjet Enciklopédia Kiadója. Orosz-svéd zsebszótár.; Chlabicz, Józef: Russko-pol'skiy i pol'sko-russkiy slovar'-minimum / Słownik minimum rosyjsko-polski i polsko-rosyjski. Varsó, 1974, Wiedza Powszechna. Orosz-lengyel, lengyel-orosz kisméretű zsebszótár. Példányonként eltérő kötésben, jó állapotban, összesen 9 db. / Various Russian specialized dictionaries with some interesting pieces, also includes a few Russian/Other language dictionaries, see the full list above. Various bindings, in good condition, 9 pieces in total.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Duden 1. Die Rechtschreibung der deutschen Sprache und der Fremdwörter. Mannheim-Wien-Zürich, 1986, Dudenverlag. Kiadói kartonált papírkötés, német nyelven. / Paperbinding, in german language.
14443.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
14444.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
14445.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Fenelon, Francois: Les aventures de Telemaque, fils dUlysse. Par Fénelon. Tome premier. Paris, é.n., Chez Fortin. Félvászon kötésben, kissé viseltes állapotban.
14446.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
14447.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
14448.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Mao Tse-toung: La democratie nouvelle. - Interventions aux causeries sur la litterature et lart a Yenan - De la juste solution des condtradictions au sein du peuple - Intervention a la conference nationale du parti communiste chinois sur le travail de propagande. Peking, 1968 Éditions en langues étrangeres. Papírkötésben, jó állapotban.
14449.

Mao Tse-toung: La democratie nouvelle. - Interventions aux causeries sur la litterature et l'art a Yenan - De la juste solution des condtradictions au sein du peuple - Intervention a la conference nationale du parti communiste chinois sur le travail de propagande. Peking, 1968 Éditions en langues étrangeres. Papírkötésben, jó állapotban.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft