Zsolnay porcelán cukortartó és kiöntő, jelzett(ifj. Grünwald Mór), kop... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/283/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Porcelan~7/Zsolnay-porcelan-cukortarto-es-kionto-jelzettifj-Grunwald-Mor-kopasnyomokkal-az-egyik-~II1469904
1469904
11115
283
2200
Leírás: Zsolnay porcelán cukortartó és kiöntő, jelzett(ifj. Grünwald Mór), kopásnyomokkal, az egyik alján apró csorbával, 2 db, 13x19 és 7x13 cm
: vörös_iván