Herendi zöld virágmintás bonbonier, koronás címeres óherendi, kézzel f... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/283/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Porcelan~7/Herendi-zold-viragmintas-bonbonier-koronas-cimeres-oherendi-kezzel-festett-jelzett-seru~II1467263
1467263
11107
283
Leírás: Herendi zöld virágmintás bonbonier, koronás címeres óherendi, kézzel festett, jelzett, sérült, 10x15x9 cm.
: vörös_iván