5 000 Ft
13,51 EUR, 14,71 USD
Varró Aladár Béla: Gyógynövények gyógyhatásai. Növényi gyógyszerek. Hazai gyógynövényeink ismertetése, gyűjtésüknek módja és felhasználásuk a mindennapi életben az egészség szolgálatában. Előszőval ellátta Dr. Bucsányi Gyula. 17 táblán 70 színes képpel 95 egyszínű képpel és 6 egyszínű táblával. Bp., é.n., Novák Rudolf és Társa Tudományos Könyvkiadóvállalat és Orvosi Szakkönyvkereskedés. Kiadói kissé kopottas gerincű egészvászon kötés, szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal.