Könyvek: Építészet, művészet Tételek száma: 81
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1253557
13373
282
Books: Architecture, Art
Hekler Antal: Az antik művészet. Bp., 1931, Magyar Könyvbarátok kiadása. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben. 1250282
13374
282
Books: Architecture, Art
Suhai Pál: Irodalom és művészet az alteritás korában. Művészet- és művelődéstörténeti album. Bp., 2003, Holnap. Kiadói modern keménykötésben. 1334660
13375
282
Books: Architecture, Art
Burckhardt Jakab: A renaissancekori műveltség Olaszországban I-II. Bp, 1896, MTA. Kiadói, enyhén sérült, foltos egészvászon sorozatkötésben. 1012384
13376
282
Books: Architecture, Art
Kudelich Lajos: A hely szelleme. Felsőerek 1995-1997. Bp., 2002, Interart. Számos érdekes fényképpel. Papírkötésben, jó állapotban. 1034129
13377
282
26000
Books: Architecture, Art
Magyarország művészeti emlékei. 1-3. köt. Szerk.: Gerevich Tibor. 1. Gerevich: Magyarország románkori emlékei. 2. Horváth Henrik: Budapest művészeti emlékei. 4. Rados Jenő: Magyar kastélyok.
Bp. 1938.-1939. Műemlékek Orsz. Biz. Komplett példány. A 3. köt. nem jelent meg. Egységes, kiadói félbőr kötésben, A bőr kissé kopottas, egyébként jó állapotban. 1114959
13378
282
Books: Architecture, Art
Morelli, M (szerk.): Királyi paloták. Bp., é.n., Alexandra.
Kiadói egészvászon kötésben fedőborítóval, szép állapotban. 1222732
13379
282
Books: Architecture, Art
Denis Rouart, Momcilo Stevanovic: Ismeretlen Degas és Renoir művek. Belgrad, 1964, Jugoslavija. Kiadói egészvászon-kötésben. 1222633
13380
282
Books: Architecture, Art
Jajczay János: Karácsony a művészetben. Bp., 1978, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, a borító sérült. 1429185
13381
282
Books: Architecture, Art
I. Nemzetközi Művészi Fényképkiállítás, Budapest 1957. okt. 12- nov. 3. Budapest, 1957, Magyar Fotóművészek Szövetsége. Kiadói papírkötés, fotókkal illusztrált, megviselt, szakadozott állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft