11045.
282. Lezárult gyorsárverés
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
18 000 Ft
48,65 EUR, 52,94 USD
Francia spiáter imádkozó pár ( 2db), jelzett (Angelus), kopott, férfinak kis lyukkal a fején, fém talpazaton, m:30 cm (2×)