Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 17
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1337332
11040
282
Antique
Gold Starry aranyozott könyvtámasz párban, egyiken hőmérő a másikon barométer mutatóval, jelzett, ónix talapzaton, m:9,5 cm 1454580
11041
282
Antique
Alpakka cukordoboz, kulcs nélkül, gravírozott címerrel, m:11 cm, 10×13 cm 1362895
11042
282
Antique
Gazdagon díszített bányászfokos, jelzés nélkül, h: 93 cm 1407777
11043
282
Antique
cca 1940 Elefántfigurás íróasztali készlet (tintatartó porcelán betéttel, levélvágó, tapper) faragott fa, jelzés nélkül, jó állapotban, 38×25 cm 1342773
11044
282
Antique
Goldfeder ezüstözött köret kínáló, jelzett, 45×28 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: