Kerámiák Tételek száma: 19
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1459628
11069
282
Art-ceramics
Meseház formájú mécsestartó, jelzés nélkül, máz nélküli kerámia, hibátlan, m:28 cm 1027596
11070
282
Art-ceramics
"Vaskohászati Szakosztály Budapesti Helyi Szervezete, ezredforduló" feliratú mázas kerámia emlékkorsó címerrel, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, 7 cm, m: 14,5 cm 1459390
11071
282
Art-ceramics
cca 1940 Fiú fej, mázas festett kerámia, jelzés nélkül, hibátlan, 17×13 cm 1206093
11072
282
Art-ceramics
Száraz virágokkal díszített kerámia váza, hibátlan, jelzés nélkül, m: 22 cm 1275459
11073
282
Art-ceramics
Jelzett kerámia ikebana tál, 27x8 cm 1456844
11074
282
Art-ceramics
Kislány virágcsokorral, mázas kerámia, jelzett (UM), apró lepattanással, m:16 cm 1458433
11075
282
Art-ceramics
Jelzett retró mázas kerámia váza, hibátlan, m:38 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft