Adolf Kunst (1882-1937): 2 db Ex libris F.Slatner és Julius Poeverlein... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/282/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Ex-libris-es-kisgrafika~4/Adolf-Kunst-1882-1937-2-db-Ex-libris-FSlatner-es-Julius-Poeverlein-Rezkarc-hartyapapir-je~II1460302
1460302
10516
282
Ex libris - small-graphics
Leírás: Adolf Kunst (1882-1937): 2 db Ex libris F.Slatner és Julius Poeverlein. Rézkarc, hártyapapír, jelzett, 2×2 és 10×8 cm
: szigeti_rozália