Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 147

Vegyes 9db-os plakett és emlékérem tétel, közte Szabó Géza (1939- ) 2002. Kereskedők és Vendéglátók Országos Érdekképviseleti Szövetsége Ag emlékérem, hátoldalán sorszám: 46 - 2002. gravírozással (62,20g/0.835/50,5mm), Vincze Dénes (1924-1972) / Manno Miltiadesz (1879-1935) DN Magyar Birkózó Szövetség Br emlékérem (60mm), DN Aszfaltútépítő Vállalat - Munkája Elismeréséül Br emlékérem T:2,2-
30490.

Vegyes 9db-os plakett és emlékérem tétel, közte Szabó Géza (1939- ) 2002. "Kereskedők és Vendéglátók Országos Érdekképviseleti Szövetsége" Ag emlékérem, hátoldalán "sorszám: 46 - 2002." gravírozással (62,20g/0.835/50,5mm), Vincze Dénes (1924-1972) / Manno Miltiadesz (1879-1935) DN "Magyar Birkózó Szövetség" Br emlékérem (60mm), DN "Aszfaltútépítő Vállalat - Munkája Elismeréséül" Br emlékérem T:2,2-

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13
Vegyes 17db-os emlékérem tétel, magyar és külföldi darabokkal, közte 1934. Szombathelyi Ünnepi Hét Br emlékérem (50,5mm), 2001. 10 éves az Országos Atomenergia Hivatal Br emlékérem (55mm), DN Pro Universitate Érdemérem / Gödöllői Agrártudományi Egyetem aranyozott fém emlékérem, műanyag tokban, 2011. Team Orthos / OMLT 1/6 - 209/2/3 Ana Kandak fém katonai emlékérem (50,5mm) T:2,2-
30491.

Vegyes 17db-os emlékérem tétel, magyar és külföldi darabokkal, közte 1934. "Szombathelyi Ünnepi Hét" Br emlékérem (50,5mm), 2001. "10 éves az Országos Atomenergia Hivatal" Br emlékérem (55mm), DN "Pro Universitate Érdemérem / Gödöllői Agrártudományi Egyetem" aranyozott fém emlékérem, műanyag tokban, 2011. "Team Orthos / OMLT 1/6 - 209/2/3 Ana Kandak" fém katonai emlékérem (50,5mm) T:2,2-

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
11
Vegyes plakett tétel, közte DN UVATERV - Nívó díj Br plakett eredeti tokban, 1985. A Szövetkezeti Mozgalom Szolgálatában 1945-1985 / Felszabadulásunk 40. évfordulójára Br plakett, tokban (70mm), 1977. Ikarus Karosszéria és Járműgyár / 100.000 ezüstpatinázott fém plakett (40mm), 1970. 1945-1970 / Telefongyár 1970 április 4. Br plakett tokban, 1979. M.T.SZ. (Magyar Tenisz Szövetség) Országos Csapatbajnokság 1979 porcelán plakett (87mm), 1981. M.T.SZ. (Magyar Tenisz Szövetség) Országos Csapatbajnokság 1981 porcelán plakett (87mm) T:vegyes
30492.

Vegyes plakett tétel, közte DN "UVATERV - Nívó díj" Br plakett eredeti tokban, 1985. "A Szövetkezeti Mozgalom Szolgálatában 1945-1985 / Felszabadulásunk 40. évfordulójára" Br plakett, tokban (70mm), 1977. "Ikarus Karosszéria és Járműgyár / 100.000" ezüstpatinázott fém plakett (40mm), 1970. "1945-1970 / Telefongyár 1970 április 4." Br plakett tokban, 1979. "M.T.SZ. (Magyar Tenisz Szövetség) Országos Csapatbajnokság 1979" porcelán plakett (87mm), 1981. "M.T.SZ. (Magyar Tenisz Szövetség) Országos Csapatbajnokság 1981" porcelán plakett (87mm) T:vegyes

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft