Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 26

Amerikai Egyesült Államok 1926. Paramount Pictures - Adolph Zukor / Famous Players - Lasky Corporation 1911-1926. Fifteenth Anniversary Br emlékérem. Szign.: Kilenyi (38mm) T:2,2- ü., ph., patina USA 1926. Paramount Pictures - Adolph Zukor / Famous Players - Lasky Corporation 1911-1926. Fifteenth Anniversary commemorative Br medallion. Sign.: Kilenyi (38mm) C:XF,VF ding, edge error, patina
30884.

Amerikai Egyesült Államok 1926. "Paramount Pictures - Adolph Zukor / Famous Players - Lasky Corporation 1911-1926. Fifteenth Anniversary" Br emlékérem. Szign.: Kilenyi (38mm) T:2,2- ü., ph., patina USA 1926. "Paramount Pictures - Adolph Zukor / Famous Players - Lasky Corporation 1911-1926. Fifteenth Anniversary" commemorative Br medallion. Sign.: Kilenyi (38mm) C:XF,VF ding, edge error, patina

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Amerikai Egyesült Államok 2011. A Szabadság szobor 125 éves évfordulójára aranyozott, kristálybetétes Cu emlékérem (40mm) T:PP felületi karc USA 2011. For the 125th Anniversary of the Liberty Statue gold plated Cu commemorative medal with crystal inlay (40mm) C:PP surface scratch
30885.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Ausztria 1903. A Numizmatikai Társaság kirándulása Carnuntumba 1903. május 21. jelzetlen Ag emlékérem, peremen D.T. beütéssel (9,18g/30mm) T:2 Austria 1903. Tour of the Numismatic Society to Carnuntum 21. May 1903. unmarked Ag medallion with D.T. on edge (9,18g/30mm) C:XF
30886.

Ausztria 1903. "A Numizmatikai Társaság kirándulása Carnuntumba 1903. május 21." jelzetlen Ag emlékérem, peremen "D.T." beütéssel (9,18g/30mm) T:2 Austria 1903. "Tour of the Numismatic Society to Carnuntum 21. May 1903." unmarked Ag medallion with "D.T." on edge (9,18g/30mm) C:XF

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Ausztria 1986. 100 éves a Grazi Bélyeggyűjtő Egyesület Br plakett (59x59mm) + 2008. Deutschlandsberg - Alpok-Adria Bélyegkiállítás német nyelvű emlékérem, füllel, eredeti tokban (68mm) + NDK 1985. SOZPHILEX (Szocialista Bélyeg Kiállítás) Postatörténet / Bélyeggyűjtő Egyesület az NDK Kulturális Szövetségében kétoldalas Br emlékérem (40mm) T:1-,2 Austria 1986. 100th Anniversary of the Philatelic Society of Graz German language Br plaque (59x59mm) + 2008. Deutschlandsberg Alpen-Adria Philatelie German language commemorative medal with ear, in original case (68mm) + GDR 1985. SOZPHILEX (Socialist Philatelic Exhibition) Post History / Philatelic Association in the GDR Cultural Alliance German language double side Br commemorative medal (40mm) C:AU,XF
30887.

Ausztria 1986. "100 éves a Grazi Bélyeggyűjtő Egyesület" Br plakett (59x59mm) + 2008. "Deutschlandsberg - Alpok-Adria Bélyegkiállítás" német nyelvű emlékérem, füllel, eredeti tokban (68mm) + NDK 1985. "SOZPHILEX (Szocialista Bélyeg Kiállítás) Postatörténet / Bélyeggyűjtő Egyesület az NDK Kulturális Szövetségében" kétoldalas Br emlékérem (40mm) T:1-,2 Austria 1986. "100th Anniversary of the Philatelic Society of Graz" German language Br plaque (59x59mm) + 2008. "Deutschlandsberg Alpen-Adria Philatelie" German language commemorative medal with ear, in original case (68mm) + GDR 1985. "SOZPHILEX (Socialist Philatelic Exhibition) Post History / Philatelic Association in the GDR Cultural Alliance" German language double side Br commemorative medal (40mm) C:AU,XF

Kikiáltási ár:
800 Ft
Ausztria 2000. WIPA 2000 - Bécsi Nemzetközi Bélyegkiállítás német nyelvű kétoldalas Br emlékérem, rajta egy kisebb éremmel 150 éves az osztrák bélyeg 1850-2000, eredeti tokban (60-72mm) T:1- Austria WIPA 2000 - International Stamp Exhibition in Vienna German language double sided Br commemorative medal attached with a smaller medal 150th Anniversary of the Austrian Stamp 1850-2000 in original case (60-72mm) C:AU
30888.

Ausztria 2000. "WIPA 2000 - Bécsi Nemzetközi Bélyegkiállítás" német nyelvű kétoldalas Br emlékérem, rajta egy kisebb éremmel "150 éves az osztrák bélyeg 1850-2000", eredeti tokban (60-72mm) T:1- Austria "WIPA 2000 - International Stamp Exhibition in Vienna" German language double sided Br commemorative medal attached with a smaller medal "150th Anniversary of the Austrian Stamp 1850-2000" in original case (60-72mm) C:AU

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
30889.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Csehszlovákia 1962. Zsolnai Közlekedéstudományi Egyetem Br emlékérem, eredeti tokban. VYSOKA SKOLA DOPRAVNA ZILINA. Szign.: BR (72mm) T:2 Czechslovakia 1962.University of Transport, Zilina Br commemorative medallion in original case. VYSOKA SKOLA DOPRAVNA ZILINA. Sign.: BR (72mm) C:XF
30890.

Csehszlovákia 1962. "Zsolnai Közlekedéstudományi Egyetem" Br emlékérem, eredeti tokban. "VYSOKA SKOLA DOPRAVNA ZILINA". Szign.: BR (72mm) T:2 Czechslovakia 1962."University of Transport, Zilina" Br commemorative medallion in original case. "VYSOKA SKOLA DOPRAVNA ZILINA". Sign.: BR (72mm) C:XF

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Csehszlovákia 1971. Klement Gottwald 1896-1953 Br emlékérem nem saját dísztokban (50mm) T:2 Czechoslovakia 1971. Klement Gottwald 1896-1953 Br commemorativ medal in not its own case (50mm) C:XF
30891.

Csehszlovákia 1971. "Klement Gottwald 1896-1953" Br emlékérem nem saját dísztokban (50mm) T:2 Czechoslovakia 1971. "Klement Gottwald 1896-1953" Br commemorativ medal in not its own case (50mm) C:XF

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
30892.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Észtország 2011. Pénznem váltás aranyozott fém emlékérem dísztokban T:PP Estonia 2011. Currencies in change gilt metal commemorative medallion in case C:PP
30893.

Észtország 2011. "Pénznem váltás" aranyozott fém emlékérem dísztokban T:PP Estonia 2011. "Currencies in change" gilt metal commemorative medallion in case C:PP

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Horvátország 2009. Horvát Nemzeti Bélyegkiállítás Krapina 2009 / Philatériai Társaság 15. évfordulója horvát nyelvű, ezüstözött fém emlékérem, eredeti tokban (60mm) + Horvátország 2015. 75 éves a Horvát Bélyeggyűjtő Szövetség 1940-2015 / Horvát Bélyeggyűjtő Szövetség Zágráb horvát nyelvű kétoldalas Br emlékérem, eredeti tokban (38mm) T:1-,2  Croatia 2009. Croatian National Stamp Exhibiton Krapina 2009 / 15th Anniversary of the Philateric Society Croatian language, silver plated commemorative medal in original case (60mm) + Croatia 2015. 75th Anniversary of the Croatian Philateric Alliance 1940-2015 / Croatian Philateric Alliance Zagreb Croatian language double sided Br commemorative medal in original case (38mm) C:AU,XF
30894.

Horvátország 2009. "Horvát Nemzeti Bélyegkiállítás Krapina 2009 / Philatériai Társaság 15. évfordulója" horvát nyelvű, ezüstözött fém emlékérem, eredeti tokban (60mm) + Horvátország 2015. "75 éves a Horvát Bélyeggyűjtő Szövetség 1940-2015 / Horvát Bélyeggyűjtő Szövetség Zágráb" horvát nyelvű kétoldalas Br emlékérem, eredeti tokban (38mm) T:1-,2 Croatia 2009. "Croatian National Stamp Exhibiton Krapina 2009 / 15th Anniversary of the Philateric Society" Croatian language, silver plated commemorative medal in original case (60mm) + Croatia 2015. "75th Anniversary of the Croatian Philateric Alliance 1940-2015 / Croatian Philateric Alliance Zagreb" Croatian language double sided Br commemorative medal in original case (38mm) C:AU,XF

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Jugoszlávia 1983. Tito Ag emlékérem eredeti tokban (11g/0.925/30mm) T:2 (PP) Yugoslavia 1983. Tito Ag medallion in original case (11g/0.925/30mm) C:XF (PP)
30895.

Jugoszlávia 1983. "Tito" Ag emlékérem eredeti tokban (11g/0.925/30mm) T:2 (PP) Yugoslavia 1983. "Tito" Ag medallion in original case (11g/0.925/30mm) C:XF (PP)

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft