30952.
281. Lezárult gyorsárverés
Falerisztika: Kitüntetések, jelvények
800 Ft
2,16 EUR, 2,35 USD
1951. "Közbiztonsági Érem" arany fokozata a rendőrség tagjai részére, aranyozott kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, nem saját, sérült tokban T:2 NMK 549