https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 384

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Rékai András: Budavári gyertyák. Budapest, 1943, Officina, 86 p. Kiadói karton kötés, szakadozott kiadói papírborítóban. Márk Tivadar illusztrációival.
14044.

Rékai András: Budavári gyertyák. Budapest, 1943, Officina, 86 p. Kiadói karton kötés, szakadozott kiadói papírborítóban. Márk Tivadar illusztrációival.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Defoe: Robinson Crusoe utazásai és kalandjai az ifjuság számára. Fordította és átdolgozta Kertész Erzsébet. Pályi Jenő rajzaival. Budapest, 1942,Nova Irodalmi Intézet. Kiadói picit kopott illusztrált félvászon kötés.
14045.

Defoe: Robinson Crusoe utazásai és kalandjai az ifjuság számára. Fordította és átdolgozta Kertész Erzsébet. Pályi Jenő rajzaival. Budapest, 1942,Nova Irodalmi Intézet. Kiadói picit kopott illusztrált félvászon kötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Erdélyi Lajos: Az élők háza. Kétnyelvű magyar-angol kiadás. Héttorony Könyvkiadó. Keménypapír kötés, 147 p. The house of the living.
14046.

Erdélyi Lajos: Az élők háza. Kétnyelvű magyar-angol kiadás. Héttorony Könyvkiadó. Keménypapír kötés, 147 p. The house of the living.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
1
Holbach: A természet rendszere. A természeti és erkölcsi világ törvényei. Bp., 1954, Akadémiai (MTA Filozófiai írók tára 8.). Készült 1000 példányban. Vászonkötésben, jó állapotban.
14047.

Holbach: A természet rendszere. A természeti és erkölcsi világ törvényei. Bp., 1954, Akadémiai (MTA Filozófiai írók tára 8.). Készült 1000 példányban. Vászonkötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Nagy Pál: journal in-time 1974-1984. Párizs, 1984, Magyar Műhely. Kiadói kemény papírkötés, kiadói papírborítóban. A szerző, Nagy Pál (1934- ) avantgárd író, műfordító, újságíró, tipográfus, a Magyar Műhely c. irodalmi, művészeti és kritikai folyóirat alapítójának dedikációjával.
14048.

Nagy Pál: journal in-time 1974-1984. Párizs, 1984, Magyar Műhely. Kiadói kemény papírkötés, kiadói papírborítóban. A szerző, Nagy Pál (1934- ) avantgárd író, műfordító, újságíró, tipográfus, a Magyar Műhely c. irodalmi, művészeti és kritikai folyóirat alapítójának dedikációjával.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Fodor Gyula: Zenélő Óra. Budapest, é.n., Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Kiadói papírkötés, Hincz Gyula rajzaival. Rossz állapotban. A szerző által dedikált.
14049.

Fodor Gyula: Zenélő Óra. Budapest, é.n., Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Kiadói papírkötés, Hincz Gyula rajzaival. Rossz állapotban. A szerző által dedikált.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Aknay János. Szerk.: Novotny Tihamér. Szentendre, 2000, Vajda Lajos Stúdió Kulturális Egyesület. Aknay János (1949- ) festő által aláírt példány! Papírkötésben, jó állapotban.
14050.

Aknay János. Szerk.: Novotny Tihamér. Szentendre, 2000, Vajda Lajos Stúdió Kulturális Egyesület. Aknay János (1949- ) festő által aláírt példány! Papírkötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Az egri színház anno és ma. Szerk.: Beke Sándor. Eger, 2000, Gárdonyi Géza Színház. A tanulmánykötet egyik szerzőjének aláírásával. Papírkötésben, jó állapotban.
14051.

Az egri színház anno és ma. Szerk.: Beke Sándor. Eger, 2000, Gárdonyi Géza Színház. A tanulmánykötet egyik szerzőjének aláírásával. Papírkötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Gárdonyi Géza munkái. II. kiadás. Bp., Dante Kiadás. (Az én falum, A kürt, A kapitány, Messze van odáig, Két katicabogár, Aggyisten Biri!, stb.)Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kötetenként változó állapotban.
14052.

Gárdonyi Géza munkái. II. kiadás. Bp., Dante Kiadás. (Az én falum, A kürt, A kapitány, Messze van odáig, Két katicabogár, Aggyisten Biri!, stb.)Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kötetenként változó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
EUR
,
14,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Sven Schäfer, Jesper Schäfers, Dirk, Waltmann: Technolexikon. Berlin, é.n. ( 1998), Schwarzkopf&Schwarzkopf. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
14053.

Sven Schäfer, Jesper Schäfers, Dirk, Waltmann: Technolexikon. Berlin, é.n. ( 1998), Schwarzkopf&Schwarzkopf. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Finály Henrik: A latin nyelv szótára. Budapest, 1991, Editio Musica. Kiadói műbőr kötés. Szép állapotban.
14054.

Dr. Finály Henrik: A latin nyelv szótára. Budapest, 1991, Editio Musica. Kiadói műbőr kötés. Szép állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Magyar Színházművészeti Lexikon. Szerk.: Székely György. Budapest, 1994, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
14055.

Magyar Színházművészeti Lexikon. Szerk.: Székely György. Budapest, 1994, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz