https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 384

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Szili Leontin: Keresztúton. Bp., é.n., Danubia. Korabeli félvászon-kötésben, jó állapotban. Dedikált példány!
13911.

Szili Leontin: Keresztúton. Bp., é.n., Danubia. Korabeli félvászon-kötésben, jó állapotban. Dedikált példány!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Kosztolányi Dezső: Édes Anna. Budapest,1943, Révai.  Kiadói félvászon kötés, 264 p. A gerince némileg kopottas, szakadt.
13912.

Kosztolányi Dezső: Édes Anna. Budapest,1943, Révai. Kiadói félvászon kötés, 264 p. A gerince némileg kopottas, szakadt.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Didring, E.: A világpók. Az arany és a rádium regénye. Budapest, 1926, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban.
13913.

Didring, E.: A világpók. Az arany és a rádium regénye. Budapest, 1926, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Vörösmarty Mihály minden munkái. Rendezte és jegyzetekkel kísérte Gyulai Pál. Második kötet. Pest, 1864, Ráth Mór. 318 p. Korabeli papírkötésben, felvágatlan példány.
13914.

Vörösmarty Mihály minden munkái. Rendezte és jegyzetekkel kísérte Gyulai Pál. Második kötet. Pest, 1864, Ráth Mór. 318 p. Korabeli papírkötésben, felvágatlan példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Pap Zoltán: Muzsikaszó. Regény dalban. Dedikált példány! Bp., 1910. Petőfi-Társaság. Számos szövegközti, színes, beragasztott képpel, illetve heliogravürrel illusztrált, többek között Benczúr Gyula, Margitay Tihamér, Olgyay Viktor, Glatz Oszkár, Nyilassy Sándor, Nádler Róbert munkáiból. A szecessziós kötéstáblát, előzéklapot és a könyvdíszeket Basch Árpád készítette. Kiadói, színes, festett, dombornyomású vászonkötésben Gottermayer Nándor könyvkötészetéből. Belül hibátlan, kötésében kissé piszkos de nem sérült állapotban
13915.

Pap Zoltán: Muzsikaszó. Regény dalban. Dedikált példány! Bp., 1910. Petőfi-Társaság. Számos szövegközti, színes, beragasztott képpel, illetve heliogravürrel illusztrált, többek között Benczúr Gyula, Margitay Tihamér, Olgyay Viktor, Glatz Oszkár, Nyilassy Sándor, Nádler Róbert munkáiból. A szecessziós kötéstáblát, előzéklapot és a könyvdíszeket Basch Árpád készítette. Kiadói, színes, festett, dombornyomású vászonkötésben Gottermayer Nándor könyvkötészetéből. Belül hibátlan, kötésében kissé piszkos de nem sérült állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Jajczay János, Schwartz Elemér: Karácsony a művészetben. Budapest, 1942, Kir. M. Egyetemi Ny. 255p, CXXVIII t. lapszámozáson belül, szövegközti képekkel. Kiadói aranyozott gerincű félvászon kötésben, picit kopott borítóval, és gerinccel, de egyébként jó állapotban.
13916.

Jajczay János, Schwartz Elemér: Karácsony a művészetben. Budapest, 1942, Kir. M. Egyetemi Ny. 255p, CXXVIII t. lapszámozáson belül, szövegközti képekkel. Kiadói aranyozott gerincű félvászon kötésben, picit kopott borítóval, és gerinccel, de egyébként jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Monumenta literarum. A világirodalom kisebb remekművei legkiválóbb műfordítóink új fordításaiban. Szerkesztette, és sajtó alá rendezte Király György. A könyvdíszeket tervezte Kozma Lajos. I. és II. sorozat, I. sorozat: 1-12. füzet (Teljes); II. sorozat, 1-12. füzet. (1. és 10. hiányzik) Gyoma, 1921-1922. Kner Izidor ny. Folio. Félvászon kötésben, egyik gerinc kissé szakadt, egy kötet kissé vízfoltos, egyébként jó állapotban.  Csak 600 pld.!
13917.

Monumenta literarum. A világirodalom kisebb remekművei legkiválóbb műfordítóink új fordításaiban. Szerkesztette, és sajtó alá rendezte Király György. A könyvdíszeket tervezte Kozma Lajos. I. és II. sorozat, I. sorozat: 1-12. füzet (Teljes); II. sorozat, 1-12. füzet. (1. és 10. hiányzik) Gyoma, 1921-1922. Kner Izidor ny. Folio. Félvászon kötésben, egyik gerinc kissé szakadt, egy kötet kissé vízfoltos, egyébként jó állapotban. Csak 600 pld.!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
EUR
,
76,47
USD
Ajánlatok száma:
0
Vajda János: A virrasztók. Vajda János legszebb költeményei. Budapest, é.n.,Franklin-Társulat, 62 p. Kiadói szakadozott papírkötés.
13918.

Vajda János: A virrasztók. Vajda János legszebb költeményei. Budapest, é.n.,Franklin-Társulat, 62 p. Kiadói szakadozott papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Mécs László: Üveglegenda. Versek. Bp., 1930, Athenaeum. 133 p. Első kiadás. Korabeli egészvászonkötésben.
13919.

Mécs László: Üveglegenda. Versek. Bp., 1930, Athenaeum. 133 p. Első kiadás. Korabeli egészvászonkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Kassák Lajos: Egy ember élete I-II. kötet. A harmadik kötet hiányzik. Bp., 1932, Dante. Kopottas iadói egészvászon-kötésben.
13920.

Kassák Lajos: Egy ember élete I-II. kötet. A harmadik kötet hiányzik. Bp., 1932, Dante. Kopottas iadói egészvászon-kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Tóth Kálmán: Szerelmi vadrózsák. Pest, 1854, Beimel J. és Kozma Vazul. 106 p. Eredeti, kiadói papírkötésben, jó állapotban. A papírborító egy része hiányzik.
13921.

Tóth Kálmán: Szerelmi vadrózsák. Pest, 1854, Beimel J. és Kozma Vazul. 106 p. Eredeti, kiadói papírkötésben, jó állapotban. A papírborító egy része hiányzik.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Karinthy Frigyes: Gyilkosok. Elbeszélések. Bp., 1949. Új Idők. 208 p. Kiadói kopottas félvászonkötésben. Könyvtári példány volt.
13922.

Karinthy Frigyes: Gyilkosok. Elbeszélések. Bp., 1949. Új Idők. 208 p. Kiadói kopottas félvászonkötésben. Könyvtári példány volt.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz