https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 384

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Vegyes zenei témájú könyvek, 2 db:  Hontvári László-Siklós András: Lexikon az újhullámról. Budapest, 1983, Lapkiadó Vállalat. Kiadói papírkötésben. Jó állapotban. Rock Zenei Kézikönyv I. 1950-1993. Szerk.: Németh Oszkár. Budapest, 1993, Berta Kiadó. Első kiadás. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
13803.

Vegyes zenei témájú könyvek, 2 db: Hontvári László-Siklós András: Lexikon az újhullámról. Budapest, 1983, Lapkiadó Vállalat. Kiadói papírkötésben. Jó állapotban. Rock Zenei Kézikönyv I. 1950-1993. Szerk.: Németh Oszkár. Budapest, 1993, Berta Kiadó. Első kiadás. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
Nyírő József: Isten igájában. Budapest, é.n., Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói egészvászon kötés, picit kopott borítóval.
13804.

Nyírő József: Isten igájában. Budapest, é.n., Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói egészvászon kötés, picit kopott borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Braun Róbert: Régi és új milliomosok Amerikában. Politika és Társadalom 2. Budapest, É.N. , Révai-Kiadás. Foltos kiadói egészvászon borító, 267 p.
13805.

Dr. Braun Róbert: Régi és új milliomosok Amerikában. Politika és Társadalom 2. Budapest, É.N. , Révai-Kiadás. Foltos kiadói egészvászon borító, 267 p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Farkas Imre: Melódia. Új versek. Budapest, 1920, Pallas Irodalmi és Nyomdai Részvénytársaság. Egészvászon, 92 p.
13806.

Farkas Imre: Melódia. Új versek. Budapest, 1920, Pallas Irodalmi és Nyomdai Részvénytársaság. Egészvászon, 92 p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Jász Géza: Az én könyvem: Társadalmi lexikon. Bp., 1927. Adorján testvérek
13807.

Jász Géza: Az én könyvem: Társadalmi lexikon. Bp., 1927. Adorján testvérek

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Berczellyné Gajáry Böske: Mardocheus. Bp., 1915, Lampel R. 95 p. Kiadói papírkötésben. Felvágatlan.
13808.

Berczellyné Gajáry Böske: Mardocheus. Bp., 1915, Lampel R. 95 p. Kiadói papírkötésben. Felvágatlan.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Pásztor Árpád: Únt élet rabszolgáinak. Versek. Bp., 1928, Athenaeum. 73 p. Kiadói papírkötésben.
13809.

Pásztor Árpád: Únt élet rabszolgáinak. Versek. Bp., 1928, Athenaeum. 73 p. Kiadói papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Móra Ferenc: Aranykoporsó I-II. Bp., 1934, Révai. Kiadói kopottas egészvászon-vászonkötés.
13810.

Móra Ferenc: Aranykoporsó I-II. Bp., 1934, Révai. Kiadói kopottas egészvászon-vászonkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Caylus grófja: Vilmos kocsis históriája. Bp., 1920, Amicus. 80 p. A könyvdíszeket Reiter László rajzolta. Számozott példány. Kiadói illusztrált kartonkötésben, a gerincén papírcsíkkal megerősítve.
13811.

Caylus grófja: Vilmos kocsis históriája. Bp., 1920, Amicus. 80 p. A könyvdíszeket Reiter László rajzolta. Számozott példány. Kiadói illusztrált kartonkötésben, a gerincén papírcsíkkal megerősítve.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Laurids Bruun: Van Zanten Kalandjai, Pantheon R.T. Kiadása, 1926, papírkötés, 174 oldal. Állapot: A kötése meglazult, a borítója sérült, a gerince kopott.
13812.

Laurids Bruun: Van Zanten Kalandjai, Pantheon R.T. Kiadása, 1926, papírkötés, 174 oldal. Állapot: A kötése meglazult, a borítója sérült, a gerince kopott.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Svend Fleuron. Snipp , a nagy vadász. Dakszliregény Bp., 1930, Dante Könyvkiadó. 174 p. Korabeli félvászonkötésben.
13813.

Svend Fleuron. Snipp , a nagy vadász. Dakszliregény Bp., 1930, Dante Könyvkiadó. 174 p. Korabeli félvászonkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Juhász Előd: Villanófényben a Zenebutik. Két évtized, sztárok, megállított pillanatok. Budapest, 2001, Rózsavölgyi és Társa. Kiadói kemény papírkötés, számos fotóval illusztrálva. A szerző által dedikált példány. Szép állapotban.
13814.

Juhász Előd: Villanófényben a Zenebutik. Két évtized, sztárok, "megállított" pillanatok. Budapest, 2001, Rózsavölgyi és Társa. Kiadói kemény papírkötés, számos fotóval illusztrálva. A szerző által dedikált példány. Szép állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz