Könyvek: Vallás

Tételek száma: 40

Officium maioris hebdomadae et octavae Paschatis. Regensburg, 1922, Friedrich Pustet. Műbőr kötésben, jó állapotban.
13536.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Magyar-latin misszále az év minden napjára. A római misekönyv szerint. Fordította, bevezetéssel és magyarázatokkal ellátta: Dr. Szunyogh Xav. Ferenc. Budapest, 1933, Szent István-Társulat. Kiadói egészbőr kötésben, színezett lapszélekkel, ajándékozási sorokkal. Jó állapotban.
13537.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Testvéreink, a szentek. Eisenstadt, 1977, Prugg Verlag. Magyar kiadásért felel: Marosi László. Kiadói papírkötés, átlagos állapotban.
13538.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Dr. Cserhát József-Dr. Fábián Árpád(szerk.): A II. vatikáni zsinat tanítása. A zsinati döntések magyarázata és okmányai. Bp., 1986, Szent István Társulat. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
13539.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Missale. Az Országos Széchenyi Könyvtár Cod. Lat. 221. jelzetű úti misekönyvének hasonmása. Soltész Zoltánné kísérőtanulmányával. Budapest, 1989, Helikon. Kiadói vászonkötésben, kiadói papírborítóban, kiadói védőpapírmappában. A kísérőtanulmány kiadói tűzött papírkötésben. Szép állapotban.
13540.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Neues Gebetbuch für katolische Schriften. Augsburg, 1796. Johann Andreas Bierhauser. Díszes egészbőr kötésben, zsinórírással, egy rézmetszetű címképpel Jó állapotban
13541.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
13542.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Uray Sándor (szerk,): Emlékkönyv a reformáció 400. éves jubileumára. Debrecen, 1917. Hegedűs Sándor. Kiadói, kissé piszkos papírkötésben. Ritka!
13543.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
9
Nagy Gyula: Szent Imre herceg. Bp., Szent István Társulat. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
13544.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Karner Károly: A felekezetek Magyarországon a statisztika megvilágításában. Theologiai Tanulmányok 14. Debrecen, 1931, Debrecen Szabad Királyi Város-Tiszántúli Református Egyházkerület. Kiadói papírkötés, kissé hiányos gerinccel, jó állapotban.
13545.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Aranyszájú Szent János: A papi méltóságról. Szeged, 1928. Hírlapkiadó.
13546.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Keresztyén énekeskönyv. Kiadja a Dunántúli ágostai hitv.evang.egyházkerület. Bp., 1923, Hornyánszky Viktor Könyvkiadóhivatala. Kiadói dombornyomott egészvászon kötés, jó állapotban.
13547.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft