1 600 Ft
4,32 EUR, 4,71 USD
Hedin, Sven: Utazásai Perzsia sivatagjain keresztül. Bp., é. n., Magyar Közlöny. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.