Festmények és grafikák Tételek száma: 219
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1420036
10038
281
V. Faragó F (?-?): Falusi udvar. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 50×60 cm 1450488
10039
281
Farkas Gyöngyi (?-): Olvadás. Olaj, farost, jelzett, keretben 40×50 cm 1447830
10040
281
Farkasházy jelzéssel: Gringó. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 12×16 cm 1448424
10041
281
Fáy jelzéssel: Velence. Olaj, farost, keretben, 28×37 cm 1392153
10042
281
35000
Félegyházi László (1907-1986): Csendélet. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 60×50 cm 1310895
10043
281
Fisch jelzéssel: Liget. Szén, papír, üvegezett keretben, 28×38 cm 1389270
10044
281
FK jelzéssel: Velencei turisták. Olaj, vászon, 44×34 cm 1409665
10045
281
Franz jelzéssel: Patak vízeséssel. Olaj, falemez, keretben, 18×23 cm 1450041
10046
281
Gáspár József (?-?): Esti Buda a várral. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 29×15 cm 1453207
10047
281
Gombos jelzéssel: Híd. Olaj, vászon, keretben, 42×30 cm 1312428
10048
281
Görög Rezső (1930- ): Az Antant ellen. Rézkarc, papír, jelzett, felcsavarva, 17×25 cm 1312441
10049
281
Görög Rezső (1930- ): Harc a monitorokkal. Rézkarc, papír, jelzett, felcsavarva, 17×25 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft