Festmények és grafikák Tételek száma: 219
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1452173
10012
281
Bánfi jelzéssel: Balatonboglári kikötő. Olaj, karton, keretben, 24×34 cm 1400300
10013
281
Bánfi jelzéssel: Balatoni vitorlások szélcsendben. Olaj, karton, keretben, 22×33 cm 1400302
10014
281
Bánfi jelzéssel: Balatoni vitorlások partközelben. Olaj, karton, keretben, 22×33 cm 1451941
10015
281
Bencze László (1907-1992) : Bárkák. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 21×28 cm 1447717
10016
281
28000
Benczúr jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, keretben, 80×100 cm 1409768
10017
281
Bertalan jelzéssel: Nyitott kapu. Olaj, karton, keretben, 15×22 cm 1340392
10018
281
Bér Rudolf (1924-2004): Enteriőr. Akvarell, papír, jelzett, 29×22 cm 1451568
10019
281
Bihari Ágnes (?-): Velence. Olaj, farost, jelzett, újszerű keretben, 40×30 cm 1452609
10022
281
BM jelzéssel: Ló. Szén, papír, 21×30 cm 1420028
10023
281
Bozóky Mária (1917-1996): Háztetők. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 21×30 cm 1447901
10024
281
Böröczky Ferenc (1921-2004): Asztali csendélet. Olaj, farost, jelzett, 70×50 cm 1429140
10025
281
14000
Bukta Imre (1952): Szentendre, Rézkarc, papír. Jelzett, Sorszámozott 64/100. 27x19 cm Üvegezett keretben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft