Pierre Puvis de Chavannes (1824-1898): La toilette. Litográfia, papír... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/281/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~1/Pierre-Puvis-de-Chavannes-1824-1898-La-toilette-Litografia-papir-jelzett-a-liton--uvegez~II1447116
1447116
10026
281
Leírás: Pierre Puvis de Chavannes (1824-1898): La toilette. Litográfia, papír, jelzett a litón, üvegezett keretben, 31×26 cm
: vörös_iván