Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 36

Amerikai Egyesült Államok 1982. George Washington fém emlékérem + 1984. Abraham Lincoln fém emlékérem + 1988. Kennedy fém emlékérem T:2 apró ph. USA 1982. George Washington commemorative medal + 1984. Abraham Lincoln commemorative medal + 1988. Kennedy commemorative medal C:XF small edge error
30979.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Amerikai Egyesült Államok 1996. XXVI. Olimpia - Atlanta sárgaréz emlékérem (60mm) T:2 patina  USA 1996. Games of the XXVI Olympiad Atlanta brass commemorative medallion (60mm) C:XF patina
30980.

Amerikai Egyesült Államok 1996. "XXVI. Olimpia - Atlanta" sárgaréz emlékérem (60mm) T:2 patina USA 1996. "Games of the XXVI Olympiad Atlanta" brass commemorative medallion (60mm) C:XF patina

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Ausztria ~1914-1918. Ferenc József császár - II. Vilmos császár - A béke barátai Br medál T:3,3- Austria ~1914-1918. k. Franz Joseph - k. Wilhelm II - Die freunde des friedens Br medallion C:F,VG
30981.

Ausztria ~1914-1918. "Ferenc József császár - II. Vilmos császár - A béke barátai" Br medál T:3,3- Austria ~1914-1918. "k. Franz Joseph - k. Wilhelm II - Die freunde des friedens" Br medallion C:F,VG

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Ausztria DN 1848 Felkelés a szabadságért - Johann főherceg / Teljes és csorbítatlan szabadság peremén jelzett Ag emlékérem, eredeti tokban (24,85g/0.999/40mm) T:1 (PP) Austria ND 1848 Aufbruch zur freiheit - Erzherzog Johann / Die freiheit voll und unverkürzt Ag commemorative medallion, marked on the edge, in original case (24,85g/0.999/40mm) C:UNC (PP)
30982.

Ausztria DN "1848 Felkelés a szabadságért - Johann főherceg / Teljes és csorbítatlan szabadság" peremén jelzett Ag emlékérem, eredeti tokban (24,85g/0.999/40mm) T:1 (PP) Austria ND "1848 Aufbruch zur freiheit - Erzherzog Johann / Die freiheit voll und unverkürzt" Ag commemorative medallion, marked on the edge, in original case (24,85g/0.999/40mm) C:UNC (PP)

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Ausztria DN Robert Stolz Br emlékérem (69,87g/54mm) T:1- Austria ND Robert Stolz Br commemorativ medal (69,87g/54mm) C:AU
30983.

Ausztria DN "Robert Stolz" Br emlékérem (69,87g/54mm) T:1- Austria ND "Robert Stolz" Br commemorativ medal (69,87g/54mm) C:AU

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Belgium 1994. Fülöp belga herceg 1994. VI. 21. jelzett Ag emlékérem dísztokban, lezárt kapszulában (0.925/30mm) T:PP Belgium 1994. Prince Philippe of Belgium 21-VI-1994 hallmarked Ag medallion in case, in sealed capsule (0.925/30mm) C:PP
30984.

Belgium 1994. "Fülöp belga herceg 1994. VI. 21." jelzett Ag emlékérem dísztokban, lezárt kapszulában (0.925/30mm) T:PP Belgium 1994. "Prince Philippe of Belgium 21-VI-1994" hallmarked Ag medallion in case, in sealed capsule (0.925/30mm) C:PP

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Csehszlovákia 1978. Érme és Érem Múzeum / 650 éves a Körmöcbányai Verde ezüstözött fém emlékérem, sérült tokban. Szign.: C.I.Fodor (38mm) T:2-(PP) patina Czechslovakia 1978. Múzeum Mincí A Medaili / 650 Rokov Mesta Kremnice 1328-1978 silver plated metal medallion in damaged plastic case. Sign.: C.I.Fodor (38mm) C:VF(PP) patina
30985.

Csehszlovákia 1978. "Érme és Érem Múzeum / 650 éves a Körmöcbányai Verde" ezüstözött fém emlékérem, sérült tokban. Szign.: C.I.Fodor (38mm) T:2-(PP) patina Czechslovakia 1978. "Múzeum Mincí A Medaili / 650 Rokov Mesta Kremnice 1328-1978" silver plated metal medallion in damaged plastic case. Sign.: C.I.Fodor (38mm) C:VF(PP) patina

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Franciaország 1878. Nemzetközi Világkiállítás 1878 - Párizs Br emlékérem, hátoldalon csavaros rögzítővel. Szign.: Chaplain (68mm) T:2 ph. France 1878. Exposition Universelle Internationale de 1878 - Paris Br commemorative medal, with screw mounting on backside. Sign.: Chaplain (68mm) C:XF edge error
30986.

Franciaország 1878. "Nemzetközi Világkiállítás 1878 - Párizs" Br emlékérem, hátoldalon csavaros rögzítővel. Szign.: Chaplain (68mm) T:2 ph. France 1878. "Exposition Universelle Internationale de 1878 - Paris" Br commemorative medal, with screw mounting on backside. Sign.: Chaplain (68mm) C:XF edge error

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Franciaország ~1899. Le Nid (A fészek) peremén jelzett Br emlékplakett. Szign.: Daniel Dupuis (36x66mm) T:2 France ~1899. Le Nid (The Nest) marked on edge Br commemorative plaque. Sign.: Daniel Dupuis (36x65mm) C:XF
30987.

Franciaország ~1899. "Le Nid (A fészek)" peremén jelzett Br emlékplakett. Szign.: Daniel Dupuis (36x66mm) T:2 France ~1899. "Le Nid (The Nest)" marked on edge Br commemorative plaque. Sign.: Daniel Dupuis (36x65mm) C:XF

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
29
Franciaország 1984. A szakszervezet 100. évfordulója 1884-1984 / Mindenki egyért, egy mindenkiért Br emlékérem (178,58g/72mm) T:1- apró ph. France 1984. 100th Anniversary of the Wokers Union 1884-1984 / All for one, one for all Br commemorative medal (178,58g/72mm) C:AU small edge error
30988.

Franciaország 1984. "A szakszervezet 100. évfordulója 1884-1984 / Mindenki egyért, egy mindenkiért" Br emlékérem (178,58g/72mm) T:1- apró ph. France 1984. "100th Anniversary of the Wokers Union 1884-1984 / All for one, one for all" Br commemorative medal (178,58g/72mm) C:AU small edge error

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Franciaország DN XI. Lajos ón fémpénz emlékveret, Le Tresor des Rois de France - Collection Budapest sorozat 14. számú darabja (21mm) T:2 France ND Louis XI pewter coin commemorativ strike, no. 14 of the Le Tresor des Rois de France - Collection Budapest series (21mm) C:XF
30989.

Franciaország DN "XI. Lajos" ón fémpénz emlékveret, "Le Tresor des Rois de France - Collection Budapest" sorozat 14. számú darabja (21mm) T:2 France ND "Louis XI" pewter coin commemorativ strike, no. 14 of the "Le Tresor des Rois de France - Collection Budapest" series (21mm) C:XF

Kikiáltási ár:
800 Ft
Franciaország DN A Francia Külügyminisztérium futára ezüstözött fém plakett, Első Császárság idején használt plakett modern utánverete, bársony tokban rögzítve (a plakett 54x69mm, a tok 121x122mm) T:1  France ND Courier du Cabinet de France Relation Exterieur silver plated plaque, modern restrike of the plaques used during First Empire, fixed in velvet case (the plaque 54x69mm, the cas 121x122mm) C:UNC
30990.

Franciaország DN "A Francia Külügyminisztérium futára" ezüstözött fém plakett, Első Császárság idején használt plakett modern utánverete, bársony tokban rögzítve (a plakett 54x69mm, a tok 121x122mm) T:1 France ND "Courier du Cabinet de France Relation Exterieur" silver plated plaque, modern restrike of the plaques used during First Empire, fixed in velvet case (the plaque 54x69mm, the cas 121x122mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft