Porcelán Tételek száma: 76
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1444477
11055
280
Herendi rózsa mintás hamuzó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h:8,5 cm 1442134
11056
280
Herendi virág mintás füles tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 20×16 cm 1442779
11057
280
Herendi porcelán ülő kislány békával, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m: 8 cm 1441945
11058
280
Herendi virágmintás hamutálka, kézzel festett, hibátlan, 13,5×9 cm 1408816
11059
280
Herendi fehér mázas Beethoven mellszobor, jelzett (mélynyomás), hibátlan, m: 20 cm. / Herendi porcelain bust of Beethoven 1441939
11060
280
Herendi porcelán nyulak, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8 cm, h: 8 cm. 1443816
11061
280
Herendi virágmintás bonbonier, kézzel festett, jelzett (tanuló), kis kopásnyomokkal, d: 7 cm 1443830
11062
280
Herendi virág- és gyümölcsmintás nagy bonbonier, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, d: 11,5 cm 1370110
11063
280
60000
Herendi indiaikosár mintás lámpatest párban, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:38 cm (2×) 1440873
11064
280
Herendi Viktória mintás bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:11 cm, m:7 cm 1440371
11065
280
Herendi Viktória mintás fogpiszkálótartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:6 cm 1440115
11066
280
40000
Herendi Eton mintás mokkás készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft