Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 83
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1437436
19024
279
Jewellery
Ezüst (Ag.) gyűrű, méret::60, jelzett, nettó:2,6 g 1437437
19025
279
Jewellery
Ezüst (Ag.) teknős mintás gyűrű, méret::58, jelzett, nettó:4,9 g 1437442
19026
279
Jewellery
Ezüst (Ag.) koronás könyvjelző, 10×2 cm, jelzett, nettó:13,9 g 1437606
19027
279
Jewellery
Ezüst (Ag.) havasi gyopár függő, jelzett, 1,8×2 cm, nettó: 1,5 g 1437635
19028
279
Jewellery
Aranyozott ezüst (Ag.), karlánc, jelzett, h:18 cm, nettó: 7,1 g 1437661
19029
279
4800
Jewellery
Ezüst (Ag.) rózsamintás nyaklánc, jelzett, h:40 cm, nettó: 18,8 g 1437684
19030
279
Jewellery
Ezüst (Ag.) pillangós nyaklánc, jelzett, h:15,5 cm, nettó: 3,2 g 1437732
19031
279
5500
Jewellery
Ezüst (Ag.) cukorcsipesz, jelzett, m:10 cm, nettó:20 g 1437700
19032
279
Jewellery
Aranyozott ezüst (Ag.) gyűrű, szintetikus kövekkel, jelzett, méret:67, nettó: 5 g 1435720
19033
279
Jewellery
Antik ezüst (Ag.) kinyitható kanál, csont nyéllel, jelzett (1858), h:19 cm, bruttó: 51 g 1437702
19034
279
3200
Jewellery
Ezüst (Ag.) pálma függő, szintetikus kövekkel, jelzett, h:4,5 cm, nettó: 7 g 1437419
19035
279
Jewellery
Ezüst (Ag.) zománc díszített dobozka, jelzett, 3×2 cm, nettó: 14 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft