Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 83
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1437727
19012
279
40000
Jewellery
Ezüst (Ag.) zsanérfedeles kis kanna, jelzett, m:11,5 cm, nettó:163 g 1410991
19013
279
40000
Jewellery
Ezüst(Ag) kávéskanna, jelzett, m: 13 cm, nettó: 167,5 g 1411025
19014
279
Jewellery
Ezüst(Ag) tojástartó "Michele" felirattal, jelzett, d: 9,8 cm, m: 6,5 cm, nettó: 76,2 g 1411018
19015
279
30000
Jewellery
Ezüst(Ag) váza csiszolt jáde berakással, jelzés nélkül, m: 14,5 cm, bruttó: 123,8 g 1395110
19016
279
Jewellery
Ezüst teaszűrő, Ag., nettó:67,4gr., jelzett, 14x10cm / Silver tea-strainer, Ag, net.. 67,4gr, marked, 14x10 cm 1437729
19017
279
32000
Jewellery
Ezüst (Ag.) váza, jelzett, m17,5 cm, nettó:126 g 1414628
19018
279
Jewellery
Ezüst (Ag.) cukorcsipesz, jelzett, mesterjeggyel, h:14,5 cm nettó:40 g 1437406
19019
279
Jewellery
Ezüst (Ag.) szalvétagyűrű, jelzett, d: 5 cm, nettó:40 g 1296977
19020
279
Jewellery
Ezüst késbak, Ag., nettó: 135,6gr, 5db, jelzett, h:10cm /Silver knife holder, Ag, net. 135,6gr, 5 pieces, marked, h: 10cm 1395084
19021
279
36000
Jewellery
WMF aranyozott ezüst egy személyes evőeszköz készlet (evőkanál kés, villa, kiskanál), Ag., bruttó:193gr., jelzett / WMF Gold plated silver cutlery set (tablespoons knife, fork, spoon), Ag, gross. 193gr, marked 1414622
19022
279
30000
Jewellery
Ezüst (Ag.) kaviár kés és villa szett ( 6db 2×), jelzett, mesterjeggyel, h:14 és 13 cm, összesen:12 db, nettó:291 g 1437599
19023
279
Jewellery
Ezüst (Ag.) szív függő, jelzett, 3,5×2,8 cm, nettó: 6,9 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: