Seress László: Napóleon. I-III. kötet. Bp., én. Singer és Wolfner. Korabeli egységes félvászon védőkötésben, eredeti címlap bekötve. Számos egészoldalas képmelléklettel. Jó állapotban
Glatz Ferenc (szerk.): Az 1944. év históriája. História könyvek. Budapest, 1984, Lapkiadó Vállalat. Kiadói kissé viseltes papírkötés, fotókkal illusztrált.
A magyar nemzet története I-X. kötet. A II. kötet hiányzik, csak kilenc kötet. Szerk. Szilágyi Sándor. Budapest, 1895-1898, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói dombornyomott, aranyozott egészbőr kötésben (Aufrecht és Goldschmied), márványozott lapélekkel, illusztrációkkal, köztük metszetekkel, lithográfiákkal. Néhol kisebb kopásokkal, a IV. kötetből egy melléklet kijár, a VII. és IX kötet borítói némileg sérültek. Ezeket leszámítva jó állapotban.
Kossuth Emlékalbum. Kossuth Lajos halála, temetése és mauzoleumának felavatása. Szerkesztette Dr. Kovács Dénes. Budapest, 1910, Wodianer F. és Fiai, 231 p. Kiadói kopottas aranyozott, dombornyomásos egészvászon-kötésben. Fekete-fehér képekkel, fotókkal, valamint három színes műmelléklettel.
4 db könyv-Farkas Pál: A francia forradalom I-II. kötet; Seress László: Napoleon IV. kötet; Adorján Andor: A császárság I. kötet. Bp., Singer és Wolfner. Félvászon kötések, kötetenként változó állapotban. + Keöpe Viktor: A szigetek gyöngye. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel és Wodianer. Aranyozott kiadói vászonkötésben. Kopott
Nógrády Árpád - Pálffy Géza - Velkey Ferenc: Magyar uralkodók. Bp., [2007], Tóth Könyvkereskedés és Kiadó. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
Emlékkönyv Kossuth Lajos születésének 150. évfordulójára. Szerk.: I. Tóth Zoltán. 1-2. köt. Bp., 1952, Akadémiai. Kicsit szakadt papír védőborítóval, vászonkötésben, jó állapotban.
Corpus inscriptionum Latinarum. [Vol. III. Inscriptiones Asiae, provinciarum Europae Graecarum, Illyrici Latinae. Supplementum.] Inscriptionum Orientis et Illyrici Latinarum supplementum. Szerk.: Mommsen, Theodor - Hirschfeld, Otto - Domaszewski, Alfred. 1-2. köt. Berlin, 1902, Georg Reimer. Későbbi félműbőr kötésben, restaurált, jó állapotban.
Corpus inscriptionum Latinarum. Vol. II. Inscriptiones Hispaniae Latinae. Szerk.: Hübner, Emil. 1-2. köt. Berlin, 1869, Georg Reimer. Későbbi félműbőr kötésben, restaurált, az egyik kötet lapjai részben foltosak.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.