Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 413

Repülési lexikon 1-2. Szerk.: Szabó József. Budapest, 1991, Akadémiai Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
13607.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
13608.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
A magyar legújabb kor lexikona. (1919-1930) (A magyar feltámadás könyve.) Szerk. vitéz Kerkápoly M. Emil. Bp. 1930 (Európa Ny.). 1151 p. Számos szövegközti és egész oldalas képpel illusztrálva. Kiadói félbőr kötésben.
13609.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Az A mai háború / A székely egyetemi és főiskolai hallgatók egyesülete könyvei sorozat 11 kötete (Szovjetoroszország felett; Lengyelország felett; Így épült a Siegrfried-vonal; Páncélosok előre!; Spanyolország megmentői; Málta felett; Irány Norvégia; Kémek háborúja; Egy nép menekül; Repülők, felszállni!; A sárgák háborúja), Bp., 1941-1942, Révai. Vászonkötésben, példányonként változó, nagyrészt jó állapotban.
13610.

Az "A mai háború / A székely egyetemi és főiskolai hallgatók egyesülete könyvei" sorozat 11 kötete (Szovjetoroszország felett; Lengyelország felett; Így épült a Siegrfried-vonal; Páncélosok előre!; Spanyolország megmentői; Málta felett; Irány Norvégia; Kémek háborúja; Egy nép menekül; Repülők, felszállni!; A sárgák háborúja), Bp., 1941-1942, Révai. Vászonkötésben, példányonként változó, nagyrészt jó állapotban.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Schenk János: Az erotika nagylexikona. Budapest-Pécs, 2002, Dialóg Campus Kiadó. Kiadói kemény papírkötés. Jó állapotban.
13611.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
Romániai Magyar Irodalmi Lexikon 1-5. Szerk.: Balogh Edgár, Dávid Gyula. Bukarest-Kolozsvár, 1981-2010, Kriterion Könyvkiadó, Erdélyi Múzeum-Egyesület. Kiadói műbőr kötés, illetve kiadói egészvászon kötés (1. kötet), néhol picit szakadt kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
13612.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
A Pallas Nagy Lexikona Az összes ismeretek enciklopédiája. 1-16+17-18. kötet. Budapest, 1893-1904. Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromo­li­tográfiákkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egységes, aranyozott gerincű, kiadói félbőr kötésben.  Kissé megviselt állapotban: A 6.,9.,10.,13. kötetek gerince kopott, viseltes. A 6.,3. kötetek borítója sérült, viseltes. A 1. kötet gerince hiányzik, a borítója kopott. De belül alapvetően jó állapotban. Volt könyvtári és Ex libris bélyegzővel.
13613.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
13614.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,49
94,12
13615.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
13616.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
13617.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
13618.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft