https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 413

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Lengyel-magyar, magyar-lengyel szótár I-II. Slownik Polsko-Wegierski, Wielki Slownik Wegiersko-Polski. Szerk.: Dr. Skripecz Sándor, Jan Reychman. Budapest-Warszawa, 1980-1985, Akadémia Kiadó-Wiedza Powszechna. Második, valamint második függelékkel bővített kiadás. Kiadói egészvászon kötés, magyar és lengyel nyelven. Ritkaság! Jó állapotban.
13643.

Lengyel-magyar, magyar-lengyel szótár I-II. Slownik Polsko-Wegierski, Wielki Slownik Wegiersko-Polski. Szerk.: Dr. Skripecz Sándor, Jan Reychman. Budapest-Warszawa, 1980-1985, Akadémia Kiadó-Wiedza Powszechna. Második, valamint második függelékkel bővített kiadás. Kiadói egészvászon kötés, magyar és lengyel nyelven. Ritkaság! Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
EUR
,
35,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Polgári politikai lexikon. Szerk. Szentmihályi Szabó Péter. Budapest, 2008, Kairosz Kiadó. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
13644.

Polgári politikai lexikon. Szerk. Szentmihályi Szabó Péter. Budapest, 2008, Kairosz Kiadó. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Magyar filmesek a világban. Hungarians in film. Szerk.: Gelencsér Gábor. Fordították többen.Budapest, 1996, Magyar Filmunió. Kiadói kemény papírkötés, fotókkal illusztrálva, magyar és angol nyelven. Jó állapotban.
13645.

Magyar filmesek a világban. Hungarians in film. Szerk.: Gelencsér Gábor. Fordították többen.Budapest, 1996, Magyar Filmunió. Kiadói kemény papírkötés, fotókkal illusztrálva, magyar és angol nyelven. Jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Habsburg lexikon. Szerk. Brigitte Hamann, Szmodits Anikó. Fordították többen. Budapest, 1990, Új Genius Kiadó. Kiadói műbőr kötés, kiadói papírkötésben. Jó állapotban.
13646.

Habsburg lexikon. Szerk. Brigitte Hamann, Szmodits Anikó. Fordították többen. Budapest, 1990, Új Genius Kiadó. Kiadói műbőr kötés, kiadói papírkötésben. Jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
1
Oxford film enciklopédia. A világ filmtörténetének kézikönyve. Szerk. Geoffrey Nowell-Smith, Török Zsuzsa, Balázs Éva. Fordították többen. Budapest, 1998, Glória Kiadó. Kiadói kemény papírkötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
13647.

Oxford film enciklopédia. A világ filmtörténetének kézikönyve. Szerk. Geoffrey Nowell-Smith, Török Zsuzsa, Balázs Éva. Fordították többen. Budapest, 1998, Glória Kiadó. Kiadói kemény papírkötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Erős Zoltán: Magyar irodalmi helynevek A-tól Z-ig. Budapest, 2004, Akkord. Harmadik, bővített és átdolgozott kiadás. Kiadói kemény papírkötés, kiadói borítóban, számos fotóval illusztrálva. A szerző által dedikált. Jó állapotban.
13648.

Erős Zoltán: Magyar irodalmi helynevek A-tól Z-ig. Budapest, 2004, Akkord. Harmadik, bővített és átdolgozott kiadás. Kiadói kemény papírkötés, kiadói borítóban, számos fotóval illusztrálva. A szerző által dedikált. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Magyarok a kultúráért. A magyar munka eredményei az emberi művelődés terén. Francia és magyar írók közreműködésével szerk. Dr. Lukács György. Budapest, 1929, Magyar-Francia Kultúrliga. Kiadói, aranyozott félbőr kötésben, számos illusztrációval, picit kopott gerinccel.
13649.

Magyarok a kultúráért. A magyar munka eredményei az emberi művelődés terén. Francia és magyar írók közreműködésével szerk. Dr. Lukács György. Budapest, 1929, Magyar-Francia Kultúrliga. Kiadói, aranyozott félbőr kötésben, számos illusztrációval, picit kopott gerinccel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Solymossy Sándor: A népmese és a tudomány. Kis Akadémia Könyvtára XXVIII. kötet. Budapest, 1938, Kis Akadémia. Kiadói papírkötés. A borítója és a kötése sérült.
13650.

Solymossy Sándor: A népmese és a tudomány. Kis Akadémia Könyvtára XXVIII. kötet. Budapest, 1938, Kis Akadémia. Kiadói papírkötés. A borítója és a kötése sérült.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Kilényi Mária: Könnyek és korona. Magyar Téka. Félvászon kötés, 171 oldal. Kilényi Mária dedikációjával.
13651.

Kilényi Mária: Könnyek és korona. Magyar Téka. Félvászon kötés, 171 oldal. Kilényi Mária dedikációjával.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Makai Emil: Poétasors. Budapest, é.n., Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötés, festett lapélekkel. Megviselt állapotban. A borítója foltos, kopott. A könyvből pár lap kijár.
13652.

Makai Emil: Poétasors. Budapest, é.n., Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötés, festett lapélekkel. Megviselt állapotban. A borítója foltos, kopott. A könyvből pár lap kijár.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Szabó Ervin: A szocializmus. Szindikalizmus és szociáldemokrácia. Jászi Oszkár és Kunfi Zsigmond Szabó Ervinről. Természet és Társadalom 5. Budapest, 1919, Új Magyarország Részvénytársaság, 111 p. Kiadói papírkötés. A borítója szakadozott, rajta tulajdonosi névbejegyzés. Az elejéről pár lap kijár, a könyvben ceruzás aláhúzások.
13653.

Szabó Ervin: A szocializmus. Szindikalizmus és szociáldemokrácia. Jászi Oszkár és Kunfi Zsigmond Szabó Ervinről. Természet és Társadalom 5. Budapest, 1919, Új Magyarország Részvénytársaság, 111 p. Kiadói papírkötés. A borítója szakadozott, rajta tulajdonosi névbejegyzés. Az elejéről pár lap kijár, a könyvben ceruzás aláhúzások.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Bertrand Russell: A filozófia alapproblémái. Fordította, előszóval és jegyzettekkel ellátta: Fogarasi Béla. Természet és Társadalom 4. Budapest, 1919, Új Magyarország Részvénytársaság, 132 p. Kiadói papírkötés. A borítója szakadozott, foltos, megviselt állapotban.
13654.

Bertrand Russell: A filozófia alapproblémái. Fordította, előszóval és jegyzettekkel ellátta: Fogarasi Béla. Természet és Társadalom 4. Budapest, 1919, Új Magyarország Részvénytársaság, 132 p. Kiadói papírkötés. A borítója szakadozott, foltos, megviselt állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz