Könyvek: Vallás

Tételek száma: 37

Magyar Katolikus Lexikon I-XV. Szerk.: Dr. Diós István. Budapest, 1993-2010 , Szent István Társulat. Kiadói aranyozott műbőr kötés. Jó állapotban.
13423.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
13424.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
Vanyó László: Ókeresztény írók lexikona. Budapest, 2004, Szent István Társulat. Kiadói kemény papírkötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
13425.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Karner Károly: A felekezetek Magyarországon a statisztika megvilágításában. Theologiai Tanulmányok 14. Debrecen, 1931, Debrecen Szabad Királyi Város-Tiszántúli Református Egyházkerület. Kiadói papírkötés, kissé hiányos gerinccel, jó állapotban.
13426.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Ubaldus Kostersitz: Monumenta Sepulchralia Eorumque Epitaphia in Collegiata Ecclesia B. M. Virginis Claustroneoburgi, XV+317. Több egészoldalas illusztrációval. Viennae, 1881, Caesarea Regia Aulica et Imperiali. Egészvászon kötés.  Latin nyelvű könyv Klosterneuburgi Apátság síremlékeiről Ubaldus Kostersitz, egykori Klosterneuburgi prépost, tollából. / Book about Monastery of Klosterneuburgs sepulchres in latin language by Ubaldus Kostersitz, provost of Klosterneuburg. Cloth-binding. With full pages illustrations.
13427.

Ubaldus Kostersitz: Monumenta Sepulchralia Eorumque Epitaphia in Collegiata Ecclesia B. M. Virginis Claustroneoburgi, XV+317. Több egészoldalas illusztrációval. Viennae, 1881, Caesarea Regia Aulica et Imperiali. Egészvászon kötés. Latin nyelvű könyv Klosterneuburgi Apátság síremlékeiről Ubaldus Kostersitz, egykori Klosterneuburgi prépost, tollából. / Book about Monastery of Klosterneuburg's sepulchres in latin language by Ubaldus Kostersitz, provost of Klosterneuburg. Cloth-binding. With full pages illustrations.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Egyháztörténeti lexikon 1-2. Szerk.: Gárdonyi Máté, Tóth Tamás, Véghseő Tamás. Fordították többen. Budapest, 2006, Jel Könyvkiadó. Kiadói kemény papírkötés. Jó állapotban.
13428.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Dr. Herbert Haag: Bibliai lexikon. Budapest, 1989, Apostoli Szentszék Könyvkiadó. Kiadói kemény papírkötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
13429.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Rupert Berger: Lelkipásztori liturgikus lexikon. Fordították többen. Budapest, 1998, Vigilia. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
13430.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Biblikus Teológiai Szótár. Szerk.: Xavier Léon-Dufour, Szabó Ferenc, Nagy Ferenc. Budapest, é.n. (1992), Szent István Társulat. Kiadói kemény papírkötés. A magyar fordítás az 1970-es második, javított és bővített francia kiadás alapján készült.
13431.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Vegyes vallási könyvtétel, 18 db, különféle kiadásban, változó állapotban:  P. M. Leone Cicchitto: Il Pontefice Clemente XIV.,P. Domenico Maria Sparacio: Dalla Leggenda Alla Storia, Evangelium 1927. VI. évf 7-9 szám, Evangelium 1944 nov 1., Alfonso M. Mistrangelo: Il Venerabile Gliverio Landriani Delle Scuole Pie, D. Giovanni Leone: Grammtica Di Canto Gregoriano, Ferences Közlöny 1927. november, Cenni Sulla Vita Ed Il Martirio del B. Gian Francesco Burté, P. Ioannis B. Ferreres: Epitomé Theologiae Moralis, Givanni Della Cioppa: I Santi Martiri Giovanni Card. Fisher E Tomasso More, Il Vostro Maestro, Nouvelle Anée Eucharistique, Veni Mecum Sacerdotum, Proprium Officiorum, Égi Manna, Temető kultúra, temetési ima könyv.
13432.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vegyes vallási könyvtétel, 2 db: Codex Iuris Canonici PII X Pontificis Maximi. Iussu Digestus Benedicti Papae XV. auctoritate promulgatus. Róma, 1932, Polyglottis Vaticanis. Kiadói kopottas egészbőr kötés. Missale Romanum ex decreto sacrosancti concilii tridentini. Restitutum S. PII V. Pontificis Maximi. Iussu Editum Clementis VIII., Urbani VIII., et Leonis XIII. auctoritate recognitum. Ratisbonae, Romae, Neo Eboraci & Cincinnati, 1903, Friderici Pustet. Kiadói aranyozott egészbőr kötés, kopottas borítóval, lukas címlappal.
13433.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vizsolyi Biblia. 1-2. köt. Facsimile kiadás! Bp., 1981, Helikon. Kísérőfüzettel. Kicsit kopott műbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
13434.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft