Sven Hedin: Ázsia sivatagjain keresztül. Magyar Földrajzi Társaság könyvtára. Számos képpel és két térképpel. Első kiadás! Bp., én. Lampel Kiadói, aranyozott vászonkötésben. Kis kopások