2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Hedin, Sven: Utazásai Perzsia sivatagjain keresztül. Bp., é. n., Magyar Közlöny. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.