800 Ft
2,16 EUR, 2,35 USD
Guide through Europe. Berlin, 1912, J. Hermann Herz. Kiadói egészvászon kötés, megviselt állapotban, a borítója kopott, a gerince sérült, pár lap kijár, a kötése sérült, laza, angol nyelven./ Linen-binding, in english language, with some damage.