1894 Századok. XVIII. évfolyam. Szerk.: Szilágyi Sándor. Budapest, 189... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/279/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tortenelem~31/1894-Szazadok-XVIII-evfolyam-Szerk-Szilagyi-Sandor-Budapest-1894-Magyar-Tortenelmi-Ta~II1438390
1438390
13043
279
Books: History
Leírás: 1894 Századok. XVIII. évfolyam. Szerk.: Szilágyi Sándor. Budapest, 1894, Magyar Történelmi Társulat, 962 p. Modern félvászon kötés. Jó állapotban.
: moldován_péter
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: