Rudolf Klingsberg (1881-1943): Enteriőr. Olaj, vászon, jelzett, antik... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/279/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~1/Rudolf-Klingsberg-1881-1943-Enterior-Olaj-vaszon-jelzett-antik-keretben-43C39753-cm~II1406113
1406113
10076
279
40000
Kikiáltási ár:
40 000 Ft 108,11 EUR , 117,65 USD
Leírás: Rudolf Klingsberg (1881-1943): Enteriőr. Olaj, vászon, jelzett, antik keretben, 43×53 cm
: vörös_iván