Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 345

Zenei lexikon. A zenetörténet és zenetudomány enciklopédiája  I-II. kötet (teljes) Szerk. Szabolcsi Bence és Tóth Aladár. Számos képtáblával és szövegillusztrációval. Budapest, 1930-1931. Győző Andor. Egységes, kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
13380.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Révai Új lexikona. Komplett sorozat 20 kötetben. Kiegészítő kötettel Kiváló állapotban. Ritka kiadás!
13381.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
91,89
100,00
13382.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,70
111,76
13383.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
Schack Béla (szerk.): Révai kereskedelmi, pénzügyi és ipari lexikona I-IV. kötet. A modern üzleti élet enciklopédiája. Bp., 1929-1931. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötésben, két kötet gerincén sérülés, egyébként jó állapotban.
13384.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Tolnai Új Világlexikona I-XVIII. kötet. Nem teljes. Budapest, 1926-1930, Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Kiadói egészvászon kötés. Változó, többnyire kopottas állapotban, némileg kötet fűzése laza.
13385.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
13386.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Ditte és Giovanni Bandini: Babonák lexikona. Bp., 2000. Athenaeum.
13387.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
13388.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13389.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
C.W. Leadbeater: A túlvilág. Budapest, 1940, Magyar Teozófiai Társulat. Kiadói papírkötés, némileg foltos és ragasztott borítóval, egyébként jó állapotban.
13390.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Horváth Béla: Pogányság vagy kereszténység. Szolgaság vagy szabadság. Budapest, 1938, Korszerű Magyar Írások, 63 p. Kiadói picit szakadt papírkötés. A szerző által dedikált.
13391.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: