Könyvek: Vallás

Tételek száma: 28

13255.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Dr. Dallos József: A kath. kultusz szelleme I-II. (Egybekötve). Szombathely, 1886, Özv. Seiler Henrikné. Korabeli aranyozott gerincű félbőr kötés, márványozott lapélekkel, picit kopott borítóval, picit foltos lapélekkel.
13256.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Melcher Alajos: Levelek egy fiatal lelkészhez I-II. Fordította Dr. Kiss János. Temesvárott, 1889, Csanád-Egyházmegyei sajtó ny. Korabeli aranyozott gerincű félbőr kötés, viseltes, kopottas borítóval, picit sérült gerinccel, ceruzás bejegyzésekkel.
13257.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Dr. Révay József: Árpádok virága. Szent Imre herceg. Az ajánlást írta: Huszár Károly. Az előszót írta Dr. Lányi József. A Könyvdíszeket és a könyv kötését Jaschik Álmos tervezete és rajzolta. Budapest, 1929, Franklin-Társulat, XIV+391 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés szép állapotban.
13258.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Vitéz Komárnoky Gyula - Takáts Károly: Bibliai képek, I. rész Ószövetség. Budapest, 1931, szerzői kiadás. Kissé foltos kiadói kartonborító, II. kiadás, 31 p.
13259.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
13260.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Várkonyi Fidél: Szűz Mária. Budapest, 1936. Kiadói papírkötés, 88 p. A szerző által dedikálva.
13261.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13262.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Prohászka Ottokár: Élő vizek forrása. Budapest, 1996, Ecclesia. Kiadói papírkötés. Reprint kiadás. Jó állapotban.
13263.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Aranyszájú Szent János: A papi méltóságról. Szeged, 1928. Hírlapkiadó.
13264.

Kikiáltási ár:
800 Ft
13265.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Az Egyház szentjei. Szerkeszti Radó Polikárp. Bp., 1940, Palladis Rt. Gazdagon díszített, aranyozott, laza egészvászon-kötésben.
13267.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft