Festmények és grafikák Tételek száma: 248
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1431190
10097
278
Kós Károly (1883-1977): Székely kúria, színezett linómetszet, papír, jelzés nélkül, hátulján feliratozva, 11×11 cm 1431189
10098
278
Kós Károly (1883-1977): A gelencei templom, színezett linómetszet, papír, jelzés nélkül, hátulján feliratozva, 11×11 cm 1431192
10099
278
Kós Károly (1883-1977): Harangláb Mezőcsáváson, színezett linómetszet, papír, jelzés nélkül, hátulján feliratozva, 11×11 cm 1323532
10100
278
30000
Lisziák Elek (1939-2007): Vízparti táj. Pasztell, papír-farost, jelzett, üvegezett keretben, 47×64 cm 1377858
10101
278
Fritzi Löw (1892-1975): Bál után, színes litográfia, papír, jelzett a litográfián, 7,5×6 cm 1377585
10102
278
3200
W. Martini jelzéssel:
Fekvő akt. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 21x14 cm 1431197
10103
278
Frans Masereel (1889-1972): Tömeg, fametszet, papír, jelzett a dúcon,16×11 cm 1431194
10104
278
Frans Masereel (1889-1972): Koldusok, fametszet, papír, jelzett a dúcon,16×11 cm 1429479
10105
278
Frans Masereel (1889-1972): Tömegek hódolni járulnak a halál elé, papír, fametszet, jelzett a dúcon, 34x24 cm. 1429494
10106
278
Frans Masereel (1889-1972): A halál szemlét tart a csatamezőn, papír, fametszet, jelzett a dúcon, 34x24 cm. 1429501
10107
278
Frans Masereel (1889-1972): Plus de Pain, papír, fametszet, jelzett a dúcon, 34x24 cm. 1414277
10108
278
Henri Matisse (1869-1954): Fekete, zöld. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, körbevágva, paszpartuban, 34×27 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft