Festmények és grafikák Tételek száma: 248
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1428682
10133
278
Novák Lajos (1927-1989):Dömös. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 33 x 60 cm 1405991
10134
278
30000
Oláh Jolán (1932-2005): Táj, tempera, karton, hátoldalán jelzett, üvegezett fa keretben, 69×49 cm 1414673
10135
278
Oppel Imre prof. (Keszthely, 1883 - ) Karácsonyi üdvözlőlap. Akvarell, papír. Jelzett, 1962. 16x12 cm 1427159
10136
278
30000
Országh György (?-?): Mosó asszonyok. Olaj, vászon, festék lepattanásokkal, jelzett, keretben, 60×80 cm 1062014
10137
278
Pataki jelzéssel: Vásári jelenet. Olaj, karton, antik keretben, 27×34 cm 675175
10138
278
Pataki Dénes (1921-1975): Keringő. Akvarell-tus, papír, paszpartuban, 20×15 cm 1430753
10139
278
Patay László (1931- 2002): Kilenclyukú híd. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 31×44 cm 1430704
10140
278
Paulovits Pál (1892-1975): Legyen meg a te akaratod. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 31×26 cm 1328212
10141
278
Pálvölgyi jelzéssel: Balerina. Olaj, vászon, 70×50 cm 1430498
10142
278
Pásztorhy jelzéssel: Folyópart. Olaj, farost, keretben, 45×33 cm 1413314
10143
278
Pekáry jelzéssel: Kunyhó. Olaj, papír. szakadással, 38×48 cm 1357725
10144
278
Perlmutter jelzéssel: Fekvő női akt. Olaj, falemez, sérült, 29×47 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft