Térképek

Tételek száma: 60

1943 Európa térképe, Kókai Lajos kiadása, Budapest. Hornyánszky nyomda, szakadásokkal, 82×102 cm
12438.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1910 Hedin Sven utazásai Tibetben 1906-1908, rajzolta Reithofer Károly, kiadja a Franklin-Társulat Budapest, ragasztva, 36x51 cm
12439.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
cca 1930-1940 Pécs szabad királyi város bel- és külterületének térképe, készítette Erb Imre, 76x52 cm
12440.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
13
cca 1930 Abaúj-Torna, Hajdú, Szabolcs és Ung, Szatmár, Ugocsa és Bereg, Zemplén vármegye térképe, Révai offsetnyomása, 24x32 cm
12441.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Magyar turistatérkép tétel: Bakony, Zempléni-hegység, Bükk, Börzsöny, Balaton, Tisza-tó, stb., 12 db
12442.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1938 A magyar-cseh katonai bizottság által november 5-én megállapított demarkációs vonal, vászontérkép, kiadja a M.Kir. Térképészeti Intézet, sérülésekkel, 97x70 cm
12443.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Sárospatak, Mád-Királyhegy, Erdőbénye geológiai térképei, 6 db térkép
12444.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
10
Külföldi turistatérkép tétel: Beszkidek, Svájc, Franciaország, magas-Tátra, Kassa és környéke, stb., 13 db
12445.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1913 Bp., Atlasz a világtörténelem tanításához, Kogutowicz Károly, kiadja a Magyar Földrajzi Intézet Rt., 58p
12446.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
1930 A pilisi hegyek és a Dunakanyar téli sport térképe, kiadja a Magyar Királyi Állami Térképészet, vászontérkép, 66x73 cm
12447.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
1981 Las Vegas és környékének térképe, kiadja U.S.Geological Survey, hátoldalán műholdképpel, 56x80 cm
12448.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Vegyes térkép tétel, 3 db:  1. Rendszeres földrajzi atlasz a középiskolák használatára. Szerk: Kozma Gyula, Kőrösi Albin. Az uj tantervnek megfelelően átdolgozta: Dr. Vargha György, és Dr. vitéz Temesy Gyöző. Budapest, é.n., Singer és Wolfner. 20. kiadás. Kiadó papírkötés. Megviselt, széteső állapotban, hiányos. 2. Földrajzi térképfüzet. A térképeket tervezte és rajzolta: Takács József, és Bognár Gábor. Budapest, 1953, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés, könyvtári bélyegzővel, jó állapotban. 3. Történelmi atlasz. Budapest, 1961, Kartográfiai Vállalat. II. javított kiadás. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
12449.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft