6 000 Ft
16,22 EUR, 17,65 USD
1898 NéptanÃtók lapja, 1898, XXXI. évfolyam, 1-52. szám, 49.,51. számok hiányoznak. Majd nem teljes évfolyam. Szerk.: Ujváry Béla, Dr. Göőz József. Budapest, 1898, Vallás- és Közoktatásügyi M. Kir. Ministerium, Magyar Királyi Egyetemi Nyomda. Korabeli átkötött kopottas félvászon kötés, márványozott lapélekkel, pár helyen ceruzás aláhúzásokkal. Jó állapotban.