Kerámiák Tételek száma: 17
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1407177
11037
278
Art-ceramics
Rhea jelzéssel: Győztesek. Festett mázas falikép körülötte üveg mozaikokkal, fa táblára ragasztva, 17×28 cm 1431494
11038
278
Art-ceramics
Énekeskönyv pogányabb emberek számára. Kerámia butélia Kántor és Szabó, Karcag jelzéssel. 10x15 cm 1391333
11039
278
Art-ceramics
Miska kancsó, kézzel festett kerámia, jelzett, hibátlan, m: 32 cm. 1407212
11040
278
Art-ceramics
Erdélyi fazekas mélytányér, festett mázas cserép, jelzés nélkül, máz lepattanásokkal, d:20,5 cm 1407217
11041
278
Art-ceramics
Erdélyi fazekas mélytányér, festett mázas cserép, jelzés nélkül, máz lepattanásokkal, d:21 cm 1431018
11042
278
Art-ceramics
Kukoricamintás kerámia boros készlet, hibátlan, 7 db 1311682
11043
278
Art-ceramics
Pikszai Rudolf (1903-1982): Puttó a faunok szorításában. Festett gipsz, apró hibákkal, jelzett, 11×16 cm 1406335
11044
278
Art-ceramics
Karda Imre kerámia hamutartó, hibátlan, jelzett, 19x20 cm 1431655
11045
278
Art-ceramics
Kerámia maszk fa talapzaton, 36,5×24,5 cm 1427035
11046
278
Art-ceramics
H-R Johnson dísztál fém kerettel, jelzett, d:24cm 1027596
11047
278
Art-ceramics
"Vaskohászati Szakosztály Budapesti Helyi Szervezete, ezredforduló" feliratú mázas kerámia emlékkorsó címerrel, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, 7 cm, m: 14,5 cm 1428952
11048
278
Art-ceramics
Retro ikebana tál, apró lepattanással, jelzés nélkül, 19×15 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft