Festmények és grafikák Tételek száma: 248
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1430202
10205
278
Olvashatatlan jelzéssel: Utca részlet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 23×34 cm 1353967
10206
278
Olvashatatlan jelzéssel: Asszony az erdei úton. Olaj, vászon, keretben, 30×43 cm 1345060
10207
278
Olvashatatlan jelzéssel: Férfi portré. Ceruza, papír, 28×18 cm 1257704
10208
278
Olvashatatlan jelzéssel: Tarasz Hrihorovics Sevcsenko (1814-1861). Olaj, vászon, foltos, keretben, 50×40 cm 1298834
10209
278
Olvashatatlan jelzéssel: Szentkúti Szűz Mária Neve-templom, Jászberény. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 48×62 cm 1344936
10210
278
Olvashatatlan jelzéssel: Rúzs (Való Világ). Olaj, vászon, 95×90 cm 1413692
10211
278
Olvashatatlan jelzéssel: Faluszél. Rézkarc, papír, 11×17,5 cm 1322055
10212
278
Olvashatatlan jelzéssel: Lány. Olaj, farost, keretben, 23×34 cm 1431507
10213
278
Jelzés nélkül: Holdvilágos vitorlásverseny, olaj, vászon, 24,5×18,5 cm 1427928
10214
278
Jelzés nélkül: Erdei árnyjáték, vegyes technika, papír, paszpartuban, 17,5×22 cm 1427936
10215
278
Jelzés nélkül: Schloß Kriebstein in Sachsen 1899, akvarell, papír, paszpartuban, 17×22,5 cm 1427950
10216
278
Jelzés nélkül: Schloß Taufers in Tirol, akvarell, papír, paszpartuban, 17×22,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft