Festmények és grafikák Tételek száma: 248
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1296464
10169
278
Swierkiewicz Róbert (1942-): 2 db kép: A súgó. Linómetszet, papír, paszpartuban, jelzett, 12x19 cm és Szaglászó. Tus, papír, paszpartuban, jelzett, 17x14 cm 1391152
10170
278
Szabó Zoltán (1929-2014): Férfi portré. Szén, papír, jelzett, 79×55 cm 1428810
10171
278
Szántó jelzéssel: Bogáncs. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 38×18 cm 1336584
10172
278
Szeift Béla (1944-2012): Zajos nesz. Filc-kréta, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×31 cm 1391173
10173
278
Szeift Béla (1944-2012): Lény. Olaj, farost, jelzett, 40×30 cm 1298307
10174
278
Székelyhidy jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, karton, foltos, 40×50 cm 1425403
10175
278
Szkacskov, Valentyin Nyikolajevics (1953- ): A Péter-Pál erőd, Szentpétervár 2008, olaj, vászon, 36,5×46,5 cm /
Skachkov, Valentin Nikolayevich (1953- ): The Peter-Paul fortress, Saint Petersburg 2008, oil, on canvas, 36,5×46,5 cm 1428700
10176
278
Szöllősy jelzéssel: Mosolygó lány. Olaj, vászon, keretben, 40×30 cm 1380683
10177
278
Szűcs János (1917-1995): Bástya. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×80 cm 1395660
10178
278
nemes Tamássy Miklós (1881-1933): Önarckép. Olaj, vászon. Jelzett. Egy lyukkal, restaurálásra szorul. 60x80 cm 1430606
10179
278
Terék jelzéssel: Sikátor. Vegyes technika, farost, keretben, 52×35 cm 1430725
10180
278
Terék jelzéssel: Zöld utca. Olaj, farost, keretben, 60×52 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft