1940 (Dobi) Oláh István (1890-1944): Boldog Új Évet Kívánnak Oláh-ék,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/278/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Ex-libris-es-kisgrafika~12/1940-Dobi-Olah-Istvan-1890-1944-Boldog-Uj-Evet-Kivannak-Olah-ek-rezkarc-papir-jelz~II1431441
1431441
10532
278
Ex libris - small-graphics
Kikiáltási ár:
1 400 Ft 3,78 EUR , 4,12 USD
Leírás: 1940 (Dobi) Oláh István (1890-1944): Boldog Új Évet Kívánnak Oláh-ék, rézkarc, papír, jelzett, 10x8 cm.
: moldován_péter