10 000 Ft
27,03 EUR, 29,41 USD
Deér József (szerk.): Erdély. szerk. Deér József. Bp., 1940, Magyar Történelmi Társulat, 283 p.+4 db térképmelléklettel. Sok fotóval illusztrált kiadvány. Kopottas kiadói aranyozott gerincű, egészvászon kötésben. A kötése picit meglazult, sérült.