Horn Emil: Magyarországi Szent Erzsébet. Fordította : Dr. Rada István. Budapest, 1905, Szent István Társulat, 265+1 p.+1 kihajtható melléklet. Átkötött kopottas félvászon kötés, márványozott lapélekkel.