Könyvek: Vallás

Tételek száma: 26

13740.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
91,89
100,00
Die Heilige Schrift Alten und Neuen Testaments. I. [A borítón: Die Heilige Schrift Der Israeliten.] Németre fordította: D. Martin Luther. Gustav Doré 230 illusztrációjával. Negyedik kiadás. Stuttgart, é.n., Eduard Hallberger, 774 p. Kiadói aranyozott, bordázott gerincű, egészbőr kötés, aranyozott lapszélekkel.  A Biblia német nyelven, Gustav Doré fametszeteivel. A borítója kopott, és a gerince sérült. A kötése meglazult, sérült. /  The Bibel in german language with 230 woodcuts of Gustav Doré. Only the first part. Fourth edition. Leather-binding. The cover, the spine, and the binding are damaged.
13741.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Assisi Szent Ferencz virágos kertje. Ford. (bev. és jegyz. ell.) Kaposy József. Bp., 1921. Genius. 348 p. Lapszámozáson belül Végh Gusztáv 18 egész oldalas, fametszetű illusztrációjával és záródíszével. Gottermayer műhelyben készült egészbőr kötésben. Minimiális kopással, szép állapotban
13742.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Dr. Révay József: Árpádok virága. Szent Imre herceg. Az ajánlást írta: Huszár Károly. Az előszót írta Dr. Lányi József. A Könyvdíszeket és a könyv kötését Jaschik Álmos tervezete és rajzolta. Budapest, 1929, Franklin-Társulat, XIV+391 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés szép állapotban.
13743.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Missale. Az Országos Széchenyi Könyvtár Cod. Lat. 221. jelzetű úti misekönyvének hasonmása. Soltész Zoltánné kísérőtanulmányával. Budapest, 1989, Helikon. Kiadói vászonkötésben, kiadói papírborítóban, kiadói védőpapírmappában. A kísérőtanulmány kiadói tűzött papírkötésben. Szép állapotban.
13744.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
13745.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
13746.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Székács József: Imádságok és buzgólkodások. Evangyélmi prot. keresztyének számára. Budapest, 1898, Hornyánszky Viktor. Ötödik kiadás. Kiadói bársony, bakelit kötés, csont, és rézrátéttel és kapoccsal, aranyozott lapélekkel. Némileg megviselt állapotban.
13747.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Várkonyi Fidél: Szűz Mária. Budapest, 1936. Kiadói papírkötés, 88 p. A szerző által dedikálva.
13748.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Az Miasszonyunk Szíz Mária csodáiról való Hét Legenda mellyeket egynihány szenteknek életeknek rövid Históriájával egyetemben több régi magyar manuskriptumokból kiszedegetett Király György.  Gyomán, 1942. Kner Izidor. Kiadói fűzött papírkötés, 95 p.+ 4 t. Kozma Lajos fametszeteivel, valamint könyv-, záródíszeivel, és iniciáléival illusztrálva. A borítója foltos, de ezt leszámítva jó állapotban van.
13749.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Az Egyház szentjei. Szerkeszti Radó Polikárp. Bp., 1940, Palladis Rt. Gazdagon díszített, aranyozott, laza egészvászon-kötésben.
13750.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
13751.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft