Dr. Lázár Gyula: Az Orosz Birodalom Történelme. I. Történeti, Nép és Földrajzi Könyvtár XXIX. Temesvár, 1890, Csanád-Egyházmegyei Könyvsajtó nyom., 427 p. Kiadói kopottas aranyozott gerincű félbőr kötés. Csak az I. kötet.