Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 24

Krancher Oszkár: A mézelő méh élete és tenyésztése. Egy közérthető tankönyv a méh tevékenységéről, hasznáról és bonctanáról. Ford. Hutter Rezső. Sopron, 1911, Röttig Gusztáv és Fia. 166 p.+ 6 t. Szövegközti és egészoldalas rajzokkal gazdagon illusztrálva. Kiadói félvászonkötésben. Az előzéklapból kis rész hiányzik.
13511.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
10
13512.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Dr. Ormos Imre: Kertművészet. Budapest, 1948, Magyar Agrártudományi Egyetem Kert és Szőlőgazdaságtudományi Kar, 139 p. Kartonált kötés. Számos illusztrációval. Jó állapotban.
13513.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
13514.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Szeleczky Arnold: A Kárpát-Medence Historikus Lakomái. Legmagasabb fokú beavatása magyar gasztronómia történetébe. Budapest, 2006, Szeleczky Art Management Kft., 268 p. Kiadói fűzött kemény papírkötés. A szerző által dedikált példány!
13515.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
13516.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
13517.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Dr. Kapás Sándor: Növényfajták és növénynemesítők. Budapest, 1997, Országos Mezőgazdasági Minősítő Intézet. Kiadói egészvászon borítóban, 412 p.  Kapás Sándor által dedikált!
13518.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Galla György: A legrégibb pesti vendéglő. / Die alteste Gaststatte von Pest. Budapest, 1987, Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat, 69 p. Kiadói fűzött kemény papírkötés. A szerző által dedikált példány!
13519.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
13520.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Ubrizsy Gábor - Reichart Gábor: Természeti Növényeink védelme. Budapest,1958, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói félvászon, 447 p. A borító szélei kopottak. A gerince megfakult.
13521.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Frank Tivadar: Konyhakerti növények szántóföldi magtermelése. Bp., 1940, Pátria. 302 p. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben.
13522.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft